سرویس خبر
18 مهر 1397 ساعت 10:20
5 نظر

 

نیمی از آیفون‌ها و آیپدهای اپل به iOS 12 به‌روزرسانی شده‌اند

براساس یک گزارش جدید، آپدیت iOS 12 روی 50 درصد از آیفون‌ها و آیپدهای اپل نصب شده است. تنها 20 روز زمان لازم بوده است تا نیمی از آیفون‌ها و آیپدها به نسخه جدید سیستم‌عامل iOS به‌روزسانی شوند.

سیستم‌عامل iOS 12 یکی از بهترین به‌روزرسانی‌هایی محسوب می‌شود که اپل در طی چند سال اخیر منتشر کرده است؛ این به‌روزرسانی نه تنها بهبودهایی را برای سیستم‌عامل iOS به همراه دارد که تجربه استفاده از سیستم‌عامل موبایلی اپل را جذاب‌تر می‌کند، بلکه باعث بهبود عملکرد گوشی‌های قدیمی اپل می‌شود. به همین جهت، علت اینکه چرا کاربران زیادی گوشی‌های آیفون و تبلت آیپد خود را به سیستم‌عامل iOS 12 به‌روزرسانی کرده‌اند و حتی در یک بازه زمانی مشابه، نسخه جدید سیستم‌عامل iOS نسبت به iOS 11 محبوب‌تر شده؛ به راحتی مشخص می‌شود. 

براساس گزارشی که اخیرا منتشر شده است، نزدیک به نیمی از آیفون‌ها و آیپدهای اپل سیستم‌عامل iOS 12 را اجرا می‌کنند. نسخه جدید سیستم‌عامل iOS موفق شده تا به این رقم خیره‌کننده در طی مدت 20 روز دست پیدا نماید؛ در حالی‌که برای به‌روزرسانی نیمی از آیفون‌ها و آیپدهای اپل به سیستم‌عامل iOS 11 نزدیک به یک ماه زمان لازم بوده است. به‌نظر می‌رسد موفقیت نسخه جدید سیستم‌عامل iOS بدین خاطر باشد که آی‌او‌اس 12 سیستم‌عامل پایداری است و عملکرد بسیار مناسبی را ارائه می‌دهد. عملکرد این نسخه از سیستم‌عامل iOS حتی روی گوشی قدیمی نظیر iPhone 5S اپل نیز قابل قبول بوده و کاربران گزارش می‌دهند که با دریافت این به‌روزرسانی، عملکرد دستگاه 5 ساله‌شان بهبود پیدا کرده است.

لازم به‌ذکر است که اطلاعات تازه منتشر شده توسط Mixpanel از یک منبع شخص‌ثالث به‌دست آمده است و باید منتظر آمار و ارقام رسمی اپل باشیم که دقت‌ بالاتری دارد. سابقه نشان می‌دهد اطلاعات منابع شخص‌ثالث که از تجزیه‌ و تحلیل دستگاه کاربران در هنگام استفاده از اینترنت یا برنامه‌های موبایلی به‌دست می‌آید؛ نسبت به آمار و ارقامی که خود کوپرتینویی‌ها با استناد به اپ استور ارائه می‌دهند، همواره متفاوت بوده است. شما جی‌اس‌امی‌ها آپدیت iOS 12 را روی گوشی آیفون یا تبلت آیپد خود نصب کرده‌اید؟ در رابطه با این نسخه از سیست‌عامل iOS چه نظری دارید؟  18 مهر 1397
5 نظر
4.75
  4 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری