سرویس خبر
16 مهر 1397 ساعت 17:00
4 نظر

 

گیر افتادن اپل واچ سری 4 در حلقه بوت لوپ به دلیل مشکلات زمانی

ایراد ناخواسته‌ای که در واچ فیس Infograph اپل واچ سری 4 به چشم می‌خورد، باعث می‌شود تا دستگاه یاد شده در بوت لوپ افتاده و مشکلاتی را برای کاربر ایجاد کند.

برخی دارندگان اپل واچ سری 4 در کشور استرالیا اخیرا به این موضوع اشاره کرده اند که هنگام تغییر تنظیمات زمانی، ساعت هوشمند وارد بوت لوپ شده و مدام خاموش و روشن می شود و تا زمانی که واچ فیس مربوطه تغییر پیدا نکند، این موضوع ادامه دار است.

به نظر می رسد که مشکل یاد شده به دلیل تنظیمات مرتبط با Activity که در واچ فیس ماژولار Infograph قرار گرفته، روی می دهد و همین موضوع سبب می‌شود تا اپل واچ سری 4 قادر به محاسبه زمان دقیق نبوده و به همین خاطر، وارد چرخه بوت لوپ می شود.

بر اساس گزارش 9to5Mac، تا زمانی که این واچ فیس در حالت فعال قرار دارد، مشکل یاد شده پابرجا باقی می ماند. کاربرانی که با این معضل دست و پنجه نرم می کنند، باید وارد اپلیکیشن Watch روی آیفون خود شده و واچ فیس مورد نظر را تغییر دهند تا به این ترتیب محاسبات زمانی پایان یابد. بد نیست بدانید که اگر واچ فیس Infograph را تغییر ندهید، خاموش و روشن شدن متوالی اپل واچ تا زمان اتمام باتری دستگاه ادامه خواهد داشت.

مقامات و مسئولان اپل تا این لحظه نظر خود را پیرامون این اتفاق عنوان نکرده‌اند، اما به نظر می رسد که باید منتظر عرضه یک آپدیت نرم‌افزاری برای رفع مشکل بوت لوپ اپل واچ سری 4 باشیم.  16 مهر 1397
4 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری