سرویس خبر
14 مهر 1397 ساعت 17:30
6 نظر

 

منتظر معرفی خودروی SUV بوگاتی باشید!

شرکت بوگاتی به تولید هایپرکارهای قدرتمند و گران‌قیمت شهرت دارد؛ با این حال این کمپانی به دنبال توسعه خودروهای SUV است.

ماه گذشته مدیر عامل شرکت بوگاتی، استفان وینکلمن خبر از توسعه محصولات جدید این کمپانی فرانسوی داد. مسلما تولید خودروهای جدید برای برندی مانند بوگاتی زمان‌بر خواهد بود چرا که این کمپانی در حال توسعه بهترین هایپرکارها در صنعت خودرو است. به تازگی استفان وینکلمن در نمایشگاه بین‌المللی خودروی پاریس با وب‌سایت Automotive News Europe مصاحبه کرده است.

در این مصاحبه وینکلمن به این موضوع اشاره کرده که گروه فولکس واگن در حال سرمایه‌گذاری روی خودروهای برقی و همچنین محصولات مجهز به سیستم خودران است. وینکلمن در مصاحبه خود اعلام کرده شرکت بوگاتی در حال مذاکره با سهام‌داران برای توسعه خودروهای جدید است. وینکلمن در این زمینه گفته است:

کمپانی بوگاتی برای توسعه خودروهای جدید آماده است. در حال حاضر موتور 16 سیلندر به عنوان برند ما در بازار شناخته می‌شود؛ با این حال نمی‌توان برای همیشه از موتور 16 سیلندر برای نمایش قدرت خود در بازار استفاده کنیم.

از چند سال پیش تا به امروز شاهد انتشار گزارش‌ها و شایعات زیادی در رابطه با خودروی سدان بوگاتی در فضای مجازی بودیم. در گذشته تصاویری از این خودرو در اینترنت منتشر شده بود. در حالی که یک خودروی سدان مجهز به موتور 16 سیلندر می‌تواند به فروش مناسبی در بازار دست پیدا کند، محبوبیت خودروهای سدان در حال کاهش است.

در حال حاضر بسیاری از رانندگان در سراسر جهان به دنبال خرید خودروهای SUV و کراس‌اوور هستند. با توجه به این موضوع، توسعه یک خودروی SUV یا کراس‌اوور با برند بوگاتی و مجهز به موتور 16 سیلندر می‌تواند انتخاب بهتری باشد. استفان وینکلمن در مصاحبه خود به این موضوع اشاره کرده که بوگاتی با توسعه یک خودروی SUV می‌تواند با برندهای مطرح بازار مانند بنتلی و رولز رویس رقابت کند.

بوگاتی علاوه بر تولید خودروهای جدید، قصد دارد یک تغییر بزرگ در محصولات آینده خود ایجاد کند. در حالی که موتور 16 سیلندر بوگاتی یک شاهکار در صنعت خودرو محسوب می‌شود، با توجه به مصرف سوخت و همچنین مسائل زیست محیطی باید تغییراتی در آن ایجاد شود. وینکلمن در مصاحبه خود به این موضوع اشاره کرده که احتمال توسعه یک موتور هیبریدی توسط این شرکت فرانسوی وجود دارد.

به احتمال زیاد شرکت بوگاتی در حال توسعه یک خودروی SUV و یا کراس‌اوور مجهز به موتور هیبریدی است. انتظار می‌رود بوگاتی برای خودروی SUV خود یک موتور جدید طراحی کند که قدرت کمتری در مقایسه با موتور 16 سیلندری آن تولید کند. استفاده از سیستم هیبریدی باعث می‌شود موتور بوگاتی بدون افزایش مصرف سوخت، قدرت بیشتری را در اختیار راننده خودرو قرار دهد.

با توجه به محبوبیت خودروهای SUV و کراس‌اوور در بازار، عدم توسعه خودروی سدان توسط بوگاتی امری منطقی به نظر می‌رسد. خودروی SUV بوگاتی می‌تواند محبوبیت این شرکت را افزایش داده و سود بیشتری را نصیب سهام‌داران آن کند. انتظار می‌رود این خودرو قادر به شکستن رکورد سرعت در مقایسه با رقیبان خود باشد.  14 مهر 1397
2919 بازدید
6 نظر
5.00
  6 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری