تست همراه اول

سرویس خبر
2 مهر 1397 ساعت 15:30
0 نظر

 

آنر از هوآوی جدا نمی‌شود

آنر رسما اعلام کرده که این برند زیر مجموعه قرار نیست از هوآوی جدا شود. به گفته شاو مینگ، مدیر عامل آنر، هوآوی فعلا برنامه‌ای برای جدا کردن کسب و کار آنر ندارد.

پیش از این شایعه شده بود که هوآوی قصد دارد به زودی برند آنر را جدا کند اما مقامات این غول تکنولوژی چینی چند روز پیش رسما تأیید کردند که هوآوی هنوز هیچ برنامه‌ای در این باره ندارد و نمی‌خواهد آنر را به کسب و کار مجزای دیگری تبدیل کند. در خلال ماه‌های اخیر خبرگزاری‌های مختلفی در آسیا در این باره گزارش کرده و از احتمال قریب الوقوع جدا شدن دو برند توانمند هوآوی و آنر خبر داده بودند. این خبرگزاری‌ها در استدلال خود به توانمندی‌های آنر در جهت احقاق وعده‌های قبلی خود اشاره کرده بودند و جالب است بدانید که آنر در حال حاضر توانسته است از کمپانی شیائومی هم پیشی بگیرد و تعداد گوشی‌های هوشمند بیشتری نسبت به آن روانه بازار کند. شاو مینگ، مدیر ارشد آنر، حالا با اعلام خبر مذکور همه شایعه‌های اخیر را رد کرده است. به گفته این مقام ارشد هوآوی و آنر همچنان با همکاری یکدیگر پیش می‌روند و برنامه‌ای برای جدا شدن ندارند.

کمپانی هوآوی برند زیرمجموعه خود را به نام Honor در سال 2013 تأسیس کرد. این غول تکنولوژی در نظر داشت آنر با استراتژی محصول و برندینگ کاملا متفاوت رشد کند هرچند این برند تازه‌کار واحد تحقیق و توسعه مجزایی نداشت. بدین ترتیب آنر از ابتدای فعالیت خود به تکنولوژی‌های برند مادر وابسته بود و عملا نمی‌توانست اصلی‌ترین استراتژی‌های خود را از هوآوی جدا کند. آنر در اواخر سال گذشته از استراتژی‌های اصلی برند خود تحت عنوان B brand یاد کرد. این برند تازه‌کار که آغاز قدرتمندی هم داشته اشاره کرد که بیش از هوآوی بر فروش آنلاین و مشتریان جوان متمرکز شده است. به همین خاطر می‌توان عرضه گوشی‌های هوشمند آنر را با طراحی‌های جالب توجه و قیمت رقابتی به خوبی توجیه کرد. آنر همچنین در خلال سال‌های اخیر اعلام کرد که قصد دارد در فهرست 5 سازنده برتر گوشی‌های همراه جهان قرار گیرد و تازه‌ترین آمار از فعالیت‌های آن به خوبی نشان می‌دهد که ممکن است در آینده نه چندان دوری شاهد محقق شدن این هدف باشیم.

به نظر می‌رسد که عملکرد فروش آنر در سال 2018 حتی از سطح موردانتظار و هدف هوآوی هم بیشتر بوده است. این موضوع ظاهرا باعث شده است هوآوی کمی در مقابل توانمندسازی برند آنر دست نگه دارد چراکخ هنوز برنامه‌ای برای جداکردن آن ندارد و پیشرفت روز افزون آنر ممکن است به این غول تکنولوژی ضربه بزند. از طرفی انتظار می‌رود آنر همچنان نسل جوان را مورد هدف بگیرد و تلاش کند تا با ارائه محصولات ارزان قیمت درآمد و سود چشمگیری به دست آورد.

   2 مهر 1397
0 نظر
4.67
  3 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری