تست همراه اول

سرویس خبر
1 مهر 1397 ساعت 14:10
6 نظر

 

شیطنت تازه هوآوی و اهدای پاوربانک رایگان به خریداران iPhone Xs

روز گذشته به همراه آغاز عرضه آیفون‌های تازه اپل در برخی کشورها، هوآوی هم وارد میدان شد. نمایندگان این برند در جهت دست انداختن باتری‌های کوچک تعبیه شده در iPhone Xs و Xs Max تعداد زیادی پاوربانک را به طور رایگان تقدیم مشتریان این گوشی‌ها کردند.

سرانجام تاریخ عرضه آیفون‌های تازه اپل فرا رسید. این کمپانی از روز گذشته در کشورهای متعدد دو مدل iPhone Xs و Xs Max را در دسترس کاربران قرار داد و افراد بسیاری همچنان در صف دریافت این گوشی‌ها هستند. به نظر می‌رسد که کمپانی هوآوی این موقعیت را فرصت مناسبی یافته است تا با شیطنتی جالب به نقطه ضعف پرچمداران 2018 اشاره کند.

اپل در مراسم رونمایی از این سه مدل تازه از ظرفیت باتری آن‌ها سخن نگفت اما چند روز پیش اطلاعات مربوط به ظرفیت باتری هر سه توسط خبرگزاری‌ها چینی افشا شد. این سه آیفون تازه برخلاف بسیاری از ویژگی‌های خلاقانه‌شان ابهز باتری‌هایی با ظرفیت پایین مجهز شده‌اند. اپل در مراسم رونمایی از iPhone Xs، Xs Max و Xr مشخصا به بهینه سازی مدل‌های مذکور اشاره کرد و مدعی شد که دوام باتری آن‌ها از نسل قبلی بیشتر است. از طرف دیگر، سازندگان گوشی‌های هوشمند اندرویدی در اغلب موارد دستگاه‌های خود را به باتری‌های بسیار بزرگ‌تری مجهز می‌کنند که دوام زیادی دارند. در هر صورت هنوز نتوانسته‌ایم دوام باتری هیچکدام از این آیفون‌های تازه را در دنیای واقعی به محک بگذاریم و همچنین باید این موضوع را هم خاطرنشان شویم که اپل اصرار دارد آیفون‌های تازه را با آیفون‌های قدیمی‌تر و نه محصولات سایر سازندگان مقایسه کنیم.

از طرف دیگر این موضوع نتوانسته است هوآوی را از شیطنت تازه خود در سنگاپور باز دارد. نمایندگان این غول تکنولوژی چینی در کشور سنگاپور و در مقابل فروشگاه‌های اپل که مشتریان زیادی برای تهیه iPhone Xs و Xs Max صف کشیده بودند حاضر شدند و به این افراد یک پاور بانک برند هوآوی تقدیم کردند. روی بسته این پاور بانک نوشته شده است " این پاوربانک تقدیم به شما. به آن نیاز پیدا می‌کنید".

بسیاری از هواداران برند هوآوی ناراحتی خود را از این موضوع در شبکه‌های اجتماعی ابراز کرده‌اند. آن‌ها معتقدند که هوآوی باید این پاوربانک 70 دلاری را به جای 200 کاربر آیفون به آن‌ها که طرفدارش هستند، تقدیم می‌کرد. باخبر شدیم بعد از سنگاپور حالا نوبت به آمستردام رسیده است. تصویری که در این باره فاش شده، کاناپه سفید رنگی را با لوگوی هوآوی به نمایش می‌گذارد که مقابل درب فروشگاه اپل قرار گرفته است تا مشتریان مجبور نباشند در صف‌ها طولانی ایستاده منتظر بمانند یا وادار به نشستن روی زمین شوند.

   1 مهر 1397
6 نظر
4.30
  10 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری