تست همراه اول

سرویس خبر
29 شهریور 1397 ساعت 16:00
5 نظر

 

تغییرات ساختاری در نسخه iOS تلگرام؛ سریع‌ و کارآمدتر از قبل!

براساس اعلام رسمی پاول دورف، نسخه iOS تلگرام در طی هفته آینده با نسخه جدیدی جایگزین خواهد شد که سرعت بیشتری دارد و همچنین نسبت به نسخه قبل، کارآمدتر خواهد بود.

پاول دورف، موسس تلگرام اخیرا اعلام کرده است که نسخه iOS تلگرام با یک برنامه جدید جایگزین خواهد شد که نسبت به نسخه پیشین، سریع و کارآمدتر است. نسخه جدیدی که برای کاربران iOS منتشر خواهد شد، در واقع همان برنامه Telegram X است که مدتی پیش در دسترس قرار گرفته بود؛ توسعه‌دهندگان با توجه به توجه به نظراتی که از کاربران دریافت کرده‌اند، این برنامه را بهبود داده‌اند و حال تصمیم دارند تا آن‌را برای همیشه با نسخه استاندارد جایگزین نمایند. در همین رابطه، موسسه تلگرام اعلام کرده است:

تلگرام جدید از ماه ژانویه با نام Telegram X در دسترس عموم (کاربران iOS) بوده است. هزاران کاربر این نسخه را مورد ارزیابی قرار داده‌اند و نظرات خود را پیرامون آن با ما به اشتراک گذاشته‌اند؛ بنابراین به لطف این نظرات، Telegram X نسبت به چندین ماه پیش بهبود یافته و بهینه‌تر شده است. در حالی‌که همچنان روی نهایی‌سازی این نسخه کار می‌کنیم، به‌نظر می‌رسد تلگرام جدید برای انتشار عمومی برای کاربران iOS آماده باشد.

به همین جهت در نظر داریم در طی هفته آینده یا دو هفته دیگر، نسخه پیش‌فرض تلگرام را با نسخه جدید که بر مبنای Swift توسعه یافته است؛ جایگزین کنیم. در نتیجه، تلگرام سریع‌تر خواهد شد و (نسبت به نسخه قبل) کارآمدتر می‌شود. از آنجایی‌که نسخه جدید تلگرام بر مبنای زبان متفاوتی توسعه یافته است، احتمالا اشکالات جزئی رخ می‌دهد اما به سرعت برطرف خواهند شد. 

علت اینکه تلگرام جدید سریع‌تر خواهد بود، این است که نسخه جدید پیام‌رسان محبوب بر مبنای زبان Swift توسعه یافته. با این‌حال مهاجرت به نسخه جدید تلگرام بدون مشکل نخواهد بود؛ به دلیل استفاده از زبان جدید، ممکن است با مشکلاتی در این نسخه مواجه شوید اما توسعه‌دهندگان وعده‌ داده‌اند که مشکلات را به سرعت برطرف خواهند کرد تا این موضوع روی تجربه کاربران تأثیر منفی نداشته باشد.

در صورتی‌که پیش‌تر Telegram X را روی آیفون یا آیپد خود نصب کرده‌اید، دیدگاه خود را پیرامون این نسخه که جایگزین نسخه استاندارد تلگرام خواهد شد؛ با جی‌اس‌ام به اشتراک بگذارید.  29 شهریور 1397
5 نظر
4.57
  7 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری