تست همراه اول

سرویس خبر
29 شهریور 1397 ساعت 17:00
4 نظر

 

پژو از خودروی مفهومی e-Legend رونمایی کرد؛ نسخه مدرن پژو 504 کوپه!

شرکت پژو جدیدترین خودروی مفهومی خود را معرفی کرد. این محصول با الهام از خودروی پژو 504 کوپه طراحی شده است.

پژو یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های فعال در صنعت خودرو محسوب می‌شود که قدمتی نزدیک به 120 سال دارد. این کمپانی فرانسوی در سال‌های حضور خود در بازار، خودروهای جذاب و زیبای زیادی را معرفی کرده است. در اواخر دهه 60 میلادی، این شرکت با همکاری برند پینینفارینا خودروی پژو 504 کوپه را توسعه داد. امروز پژو از نسخه جدید آن رونمایی کرد.

این خودروی مفهومی که طراحی آن تلفیقی از خودروهای کلاسیک و فناوری‌های مدرن است، در ماه آینده میلادی به صورت رسمی در نمایشگاه بین‌المللی خودروی پاریس در معرض دید عموم قرار می‌گیرد. این خودروی تمام الکتریکی از سیستم پیشرفته خودران بهره می‌برد. این خودروی مفهومی در جلوی خود به 4 چراغ مجهز شده و دارای جلوپنجره با طراحی مستطیل شکل است.

پژو برای این محصول مفهومی خود رینگ‌های 19 اینچی آلیاژی در نظر گرفته است. این رینگ‌ها باعث عبور راحت‌تر هوا در اطراف این خودرو می‌شوند. در کابین این خودرو با یک طراحی کاملا ساده و مینیمالیست روبه‌رو هستیم. فضای داخلی این خودرو میزبان چندین نمایشگر است. هر یک از درب‌های این خودرو یک نمایشگر 29 اینچی را میزبانی می‌کند و یک نمایشگر خمیده 49 اینچی برای کنسول این خودرو در نظر گرفته شده است. در مجموع این خودرو دارای 16 صفحه نمایش با ابعاد مختلف است.

پژو برای این محصول خود باتری 100 کیلووات ساعتی در نظر گرفته که بر اساس آزمایش سیکل WLTP، تا 600 کیلومتر قادر به همراهی راننده است. در صورتی که راننده عجله داشته باشد، می‌تواند با 25 دقیقه شارژ تا 500 کیلومتر با این محصول رانندگی کند.

در این خودرو از دو موتور برقی استفاده شده که هر یک از آن‌ها بر روی یکی از محور چرخ‌ها قرار گرفته است. این دو موتور در مجموع قدرتی برابر با 456 اسب بخار (340 کیلووات) و گشتاوری برابر با 800 نیوتون متر را در اختیار راننده قرار می‌دهند. سرعت این خودرو در کمتر از 4 ثانیه از صفر به 100 کیلومتر بر ساعت می‌رسد و حداکثر سرعت آن برابر با 220 کیلومتر بر ساعت است. به نظر می‌رسد پژو قصد ندارد نسخه جاده‌ای این خودرو را تولید کند بنابراین تنها باید به دیدن تصاویر آن اکتفا کرد.  29 شهریور 1397
6637 بازدید
4 نظر
4.70
  10 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری