تست همراه اول

سرویس خبر
31 شهریور 1397 ساعت 10:00
0 نظر

 

تصاویری از نمونه آزمایشی مرسدس - ای‌ام‌جی پروژه وان به اینترنت راه پیدا کرد

مرسدس بنز با همکاری شرکت AMG هایپرکار پروژه وان را توسعه داده است. به تازگی تصاویر نمونه آزمایشی این خودرو در فضای مجازی منتشر شده است.

شرکت‌های مرسدس بنز و ای‌ام‌جی در سال گذشته میلادی در نمایشگاه خودروی فرانکفورت از خودروی مفهومی مرسدس - ای‌ام‌جی پروژه وان به صورت رسمی رونمایی کردند. از آن زمان تا به امروز این دو کمپانی آلمانی اطلاعات زیادی در رابطه با این هایپرکار در اختیار رسانه‌ها قرار ندادند. امروز مرسدس بنز تصاویری از نمونه آزمایشی این خودرو منتشر کرده است. بر اساس این تصاویر، نمونه نهایی مرسدس - ای‌ام‌جی پروژه وان در زمینه طراحی ظاهری شباهت زیادی به نسخه مفهومی خود دارد. 

شرکت مرسدس بنز در یک بیانیه کوتاه به این موضوع اشاره کرده که در ماه‌های اخیر پشت درهای بسته مشغول توسعه این خودرو بوده است. در همین راستا این کمپانی آلمانی موفق شده این خودرو و قطعات مورد استفاده در آن را برای صدها ساعت مورد آزمایش قرار دهد. در این محصول از موتور بسیار پیشرفته‌ای استفاده خواهد شد. موتور این هایپرکار در انگلستان تولید می‌شود. این مجموعه در انگلستان وظیفه تولید موتورهای فرمول 1 شرکت مرسدس بنز را در سال‌های اخیر بر عهده داشته است. 

موتور توسعه یافته برای این خودرو در چندین نمونه اولیه مورد بررسی قرار گرفته است. این محصولات به صورت مخفیانه در انگلستان مورد آزمایش قرار گرفته‌اند و هم اکنون نیز مرسدس بنز در حال بررسی این نمونه‌های اولیه است. مرسدس بنز با انتشار تصاویر نمونه آزمایشی این خودرو که البته به خوبی پوشانده شده، دوباره در مرکز توجه رسانه‌ها قرار گرفته است. این کمپانی آلمانی در رابطه با مشخصات فنی نمونه تجاری این هایپرکار اطلاعاتی را در اختیار رسانه‌ها قرار نداده است. 

نمونه مفهومی این خودرو در نمایشگاه خودروی فرانکفورت به صورت پلاگین هیبریدی به نمایش گذاشته شده بود. این هایپرکار از یک موتور 6 سیلندر با حجم 1.6 لیتر و 4 موتور الکتریکی بهره می‌برد. این موتورها قدرتی برابر با 986 اسب بخار را در اختیار راننده قرار می‌دهند. این هایپرکار دارای سیستم چهار چرخ محرک بوده و در حالت تمام برقی قادر به طی مسافتی برابر با 25 کیلومتر است. سرعت این خودرو در کمتر از 6 ثانیه به 200 کیلومتر بر ساعت می‌رسد و حداکثر سرعت آن برابر با 350 کیلومتر بر ساعت است.نظرات کاربران

در حال بارگذاری