تست همراه اول

سرویس خبر
23 شهریور 1397 ساعت 16:00
1 نظر

 

هیوندای یک دستگاه از نسخه کانورتیبل خودروی سانتافه تولید کرد!

شرکت هیوندای در اقدامی جالب یک نمونه از نسل جدید سانتافه کانورتیبل را تولید کرد. این خودروی جذاب به تولید انبوه نمی‌رسد.

خودروهای شاسی بلند بدون سقف کمی در بازار وجود دارند که برای مثال می‌توان به جیپ رانگلر اشاره کرد. این محصولات فروش بسیار کمی را در بازار تجربه می‌کنند و به همین علت شرکت‌های محدودی در این حوزه فعالیت دارند. شرکت نیسان در گذشته نه چندان دور از نسخه کانورتیبل مورانو رونمایی کرده بود که فروش کمی داشت. با این حال شرکت لندرور همچنان به تولید رنجرور ایووک کانورتیبل ادامه می‌دهد.

نزدیک به 3 سال پیش شرکت هیوندای از نسخه کانورتیبل خودروی سانتافه برای پاپ پرده برداشت و حال شاهد دومین تلاش این شرکت کره‌ای هستیم. این کمپانی به تازگی نسخه کانورتیبل نسل جدید هیوندای سانتافه را معرفی کرده است. این خودرو به تولید انبوه نمی‌رسد و هیوندای تنها یک نمونه از آن را تولید کرده است. این خودرو در ابتدا به صورت استاندارد تولید شده و سپس هیوندای سقف آن را حذف کرده است.

هیوندای این خودرو را به موتور 2.2 لیتری توربوشارژر دیزل مجهز کرده است. این شرکت تنها نمونه هیوندای سانتافه کانورتیبل را در اختیار وب‌سایت استرالیایی Car Advice برای بررسی قرار داده است. در حال حاضر در رابطه با سرنوشت این خودرو اطلاعاتی در اختیار رسانه‌ها قرار نگرفته است. این احتمال وجود دارد که هیوندای آن را در کلکسیون خود قرار داده باشد.

در حالی که این خودرو از نظر تجربه رانندگی تفاوت چندانی با نسخه استاندارد خود ندارد، امنیت آن به علت عدم وجود سقف کاهش یافته است. هیوندای برنامه‌ای برای تولید انبوه این خودرو ندارد و این خودرو تنها در یک نمونه تولید شده است. در صورتی که این خودرو روانه بازار شود، به احتمال زیاد به فروش بالایی دست پیدا نمی‌کند. با توجه به این موضوع عدم تولید انبوه آن منطقی به نظر می‌رسد.  23 شهریور 1397
1 نظر
4.62
  8 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری