تست همراه اول

سرویس خبر
24 شهریور 1397 ساعت 10:30
1 نظر

 

تویوتا یاریس GR Sport پیش از نمایشگاه خودروی پاریس معرفی شد

شرکت تویوتا از یک خودروی جدید رونمایی کرد. تویوتا یاریس GR Sport از طراحی اسپرتی بهره می‌برد.

کمپانی ژاپنی تویوتا در گذشته از خودروی یاریس GRMN رونمایی کرده بود که البته این خودرو در بازارهای اروپایی به فروش نمی‌رسید. این برند به تازگی برای این کشورها از خودروی تویوتا یاریس GR Sport رونمایی کرده است. در حالی که این نمونه عملکرد یکسانی با یاریس GRMN ندارد، در مقایسه با نسخه استاندارد یاریس عملکرد بالاتری دارد و امکانات بیشتری را در اختیار خریداران قرار می‌دهد. این خودروی هاچ‌بک 5 درب به صورت رسمی در تاریخ 2 اکتبر در نمایشگاه خودروی پاریس به نمایش گذاشته می‌شود و در اواخر سال 2018 در اختیار خریداران قرار می‌گیرد.

خودروی یاریس GR Sport در مقایسه با نسخه GRMN این محصول در مرحله پایین‌تری قرار دارد و به همین دلیل تویوتا تغییراتی را در آن اعمال کرده است. با این حال این محصول در مقایسه با نسخه استاندارد تویوتا یاریس از سیستم تعلیق بهتری بهره می‌برد و تویوتا موفق شده فاصله کف خودرو تا زمین را به میزان 11 میلی‌متر کاهش دهد.

این خودرو علاوه بر سیستم تعلیق بهبود یافته، از ظاهر اسپرت‌تری نیز بهره می‌برد. تویوتا یاریس GR Sport به رینگ‌های 17 اینچی و لاستیک‌های بریجستون Potenza RE50 مجهز شده است. سقف این خودرو دارای رنگ مشکی بوده که ظاهر جذابی را برای آن به ارمغان آورده است. جلوپنجره، آینه‌های بغل و رینگ‌ها مشکی رنگ هستند. در کابین این خودرو از صندلی‌های اسپرت استفاده شده که از رنگ‌های مشکی و سفید بهره می‌برد.

در حالی که تویوتا برای نسخه 3 درب یاریس GRMN این خودرو موتور 4 سیلندر 1.8 لیتری سوپرشارژر در نظر گرفته است، نسخه 5 درب تویوتا یاریس GR Sport به صورت انحصاری مجهز به موتور 4 سیلندر 1.5 لیتری هیبریدی به بازار عرضه می‌شود.  24 شهریور 1397
1 نظر
5.00
  3 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری