تست همراه اول

سرویس خبر
23 شهریور 1397 ساعت 15:30
0 نظر

 

بی‌ام‌و سری 1 M Sport Shadow و بی‌ام‌و X2 Advantage Plus معرفی شدند

شرکت بی‌ام‌و از دو محصول جدید رونمایی کرد. این خودروها در مقایسه با نمونه‌های معمولی خود به امکانات بیشتری مجهز شده‌اند.

بی‌ام‌و قصد دارد فصل پاییز را با نسخه‌های جدیدی از خودروهای خود آغاز کند. در همین راستا این برند آلمانی از نمونه‌های جدید بی‌ام‌و X2 و بی‌ام‌و سری 1 رونمایی کرده است. در حالی که بی‌ام‌و هم اکنون برای معرفی نسل کاملا جدید خودروهای سری 1 آمادگی کامل ندارد، نمونه جدیدی از آن را با ایجاد تغییراتی در معرض دید عموم قرار داده است. این خودرو با نام بی‌ام‌و سری 1 M Sport Shadow به فروش می‌رسد. در سال گذشته بی‌ام‌و از نسل قدیمی آن رونمایی کرده بود و حال شاهد معرفی نسخه جدید آن با امکانات بیشتری هستیم.

این خودرو از ماه نوامبر سال جاری میلادی قابل سفارش خواهد بود. بی‌ام‌و سری 1 M Sport Shadow در نسخه‌های 3 درب و 5 درب در اختیار خریداران قرار می‌گیرد. این خودروی آلمانی در نمونه‌های مجهز به سیستم چهار چرخ محرک xDrive و محور عقب به فروش می‌رسد. در نسخه استاندارد این خودرو از چراغ‌های LED و چراغ‌های مه‌شکن LED استفاده شده است. بی‌ام‌و سری 1 M Sport Shadow از رینگ‌های 18 اینچی و اگزوزهای مشکی رنگ بهره می‌برد. در فضای داخلی این خودرو شاهد استفاده از رنگ‌های مختلف هستیم.

خودروهای بی‌ام‌و X1 و بی‌ام‌و X2 از ماه نوامبر در مدل sDrive20d به فروش می‌رسند. این محصولات به موتور 4 سیلندر دیزلی با حجم 2.0 لیتر و توربوشارژر مجهز شده‌اند که قدرتی برابر با 190 اسب بخار (140 کیلووات) را در اختیار راننده قرار می‌دهد. قدرت تولیدی توسط این موتور توسط سیستم انتقال قدرت 8 سرعته اتوماتیک استپ ترونیک به چرخ‌های جلوی این محصولات منتقل می‌شود. سرعت این خودروهای کراس‌اوور در مدت زمان 7.9 ثانیه از صفر به 100 کیلومتر بر ساعت می‌رسد.

علاوه بر این محصولات شاهد معرفی دو نسخه دیگر از بی‌ام‌و X2 از سوی این شرکت آلمانی هستیم. خودروی بی‌ام‌و X2 در مدل xDrive18d نیز به بازار عرضه می‌شود. این خودرو دارای موتور 150 اسب بخاری بوده و از جعبه دنده 8 سرعته خودکار استپ ترونیک بهره می‌برد. سرعت این خودروی دیزل در مدت زمان 9.4 ثانیه از صفر به 100 کیلومتر بر ساعت می‌رسد.

در نهایت این شرکت آلمانی از خودروی بی‌ام‌و X2 Advantage Plus رونمایی کرده است. این خودرو از صندلی‌های جلوی اسپرت بهره می‌برد و دارای رینگ‌های 18 اینچی و چراغ‌های جلو و چراغ‌های مه‌شکن LED است. تمامی خودروهای جدید بی‌ام‌و از ماه نوامبر سال جاری میلادی روانه بازار می‌شوند.  23 شهریور 1397
0 نظر
4.67
  6 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری