تست همراه اول

سرویس خبر
22 شهریور 1397 ساعت 11:45
29 نظر

 

کنایه‌های هوآوی به آیفون‌های جدید اپل با سه تیزر جدید

شب گذشته اپل در مراسمی اختصاصی از آیفون‌های XS و XS Max و XR رونمایی کرد که ظاهرا این مراسم بعضی از رقبایش را خوشحال نکرده است و فورا هجمه‌‌ها به آیفون‌های جدید را آغاز کرده‌اند. اولین این شرکت‌ها هوآوی است که قصد دارد آیفون‌ها را در مقابل میت ۲۰ پرو خود تحقیر نماید.

هوآوی که به تازگی جایگاه اپل به عنوان دومین فروشنده و تولید کننده‌ی بزرگ گوشی هوشمند در جهان را از آن خود کرده است، در هنگام برگزاری رویداد اختصاصی اپل در حساب توییتر خود توییتهایی درباره‌ی میت ۲۰ و میت ۲۰ پرو منتشر کرد که کاملا مشخص است قصد کنایه زدن به اپل و گوشی‌های جدیدش را داشت.

پس از این که مراسم اپل به پایان رسید، شیطنت چینی‌ها بیشتر شد و با انتشار سه تیزر از میت ۲۰ پرو رسما اپل را به چالش دعوت کردند.

در اولین تیزر مشاهده خواهید کرد که در پس زمینه‌ی تاریک تصویر، میت ۲۰ پرو با لبه‌های خمیده‌اش می‌درخشد که بر شایعات و تصاویر فاش شده‌ی پیشین که از نمایشگری با لبه‌های خمیده خبر می‌دادند صحه می‌گذارد. اما در بالای این تصویر عبارت «متشکریم» و در زیر آن عبارت «برای این که اجازه دادید قهرمان اصلی امسال باشیم» به چشم می‌خورد که مشخص است منظور آن چیست. پیش از این و در IFA 2018 اعلام شد که میت ۲۰ و میت ۲۰ پرو در روز ۱۶ اکتبر در لندن رونمایی می‌شوند.

تیزر دوم هوآوی که جذابیت آن نسبت به اولی کمتر است، باز هم اپل را هدف گرفته است و تصویر فردی در حال دویدن در حلقه‌‌ای را به نمایش می‌گذارد که حلقه‌ی مذکور کاملا مشابه‌ حلقه‌ی موجود در دعوت‌نامه‌ی اپل است که در مراسم شب گذشته‌ی این شرکت نیز به نمایش درآمد. آن‌طور که از این تصویر استنباط می‌شود، به تکرار بی‌حاصل یا به اصطلاح عامیانه آن، درجا زدن، اشاره دارد.

تیزر سوم یک ویدیو درباره‌ی طیف گسترده‌ی رنگ و تمرکز بر هوش مصنوعی است. در این تیزر هوآوی غیر مستقیم از کوپرتینویی‌ها برای «نگه داشتن همه چیز همان‌طور که بود» تشکر کرد که کنایه از استفاده از رنگ‌های متنوع و هوش مصنوعی است که پیش از این توسط خودش استفاده شده بود.

در کل می‌توان مجموعه‌ی توییت‌ها و تیزرهای هواوی را یک حربه‌ی تجاری برای خارج کردن اپل از کانون توجه اخبار و رسانه‌ها دانست که با توجه به محصولات معرفی شده در شب گذشته، کار کمپانی چینی را چندان موثر پیش بینی نمی‌کنیم. به هر حال، باید منتظر روز شانزدهم اکتبر باشیم تا ببینیم هوآوی برای رقابت با حریف‌های تجاری خود، اپل و سامسونگ چه چیزی تدارک دیده است.  22 شهریور 1397
29 نظر
3.43
  21 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری