تست همراه اول

سرویس خبر
19 شهریور 1397 ساعت 14:30
2 نظر

 

تیزر تبلیغاتی اپراتور China Telecom با تصویری از آیفون دو سیم‌کارته!

براساس آگهی تبلیغاتی منتشر شده از سوی یکی بزرگترین اپراتورهای مخابراتی چین، ظاهرا امسال بالاخره شاهد عرضه یک آیفون دو سیم‌کارته خواهیم بود.

اپلی‌ها سال‌هاست در انتظار آیفون دو سیم‌کارته هستند و هر سال این خواسته همچنان در حد آرزو باقی می‌ماند تا اینکه سرانجام مدتی قبل از کدهای فاش شده از iOS 12 نشانه‌هایی از وجود آیفون دو سیم‌کارته دیده شد. کدهایی که به‌طور مشخص با عبارات second SIM status و second SIM tray status به وضعیت سیم‌کارت دوم و درگاه آن اشاره داشتند. از آن روز تاکنون شایعات و احتمالات پیرامون آیفون دو سیم‌کارته بیشتر و بیشتر می‌شود و امید وجود چنین محصولی در بین آیفون‌های ۲۰۱۸ افزایش می‌یابد.

برخی از شایعات به وجود درگاه سیم کارت دوم در آیفون ۶.۱ اینچی اشاره داشتند و برخی دیگر آن را برای نسخه بزرگتر یعنی آیفون ۶.۵ اینچی محتمل می‌دانستند. احتمالاتی نیز از اختصاصی بودن آیفون دو سیم‌کارته برای بازار چین صحبت می‌کردند که البته با توجه به بازار بسیار داغ این نوع گوشی‌ها در بازار میلیاردی چین این احتمال شانس بالایی برای رسیدن به واقعیت دارد.

به‌تازگی تیزری از اپراتور مخابراتی China Telecom منتشر شده که ظاهرا یک آیفون دو سیم‌کارته را به تصویر کشیده است. ترجمه جمله‌ای که روی این تیزر نوشته شده به انگلیسی این پیام را منتقل می‌کند:

The new iPhone is on the market. Double card, full network. You're late, I've been waiting. Dual card, dual network, dual 4G

خوشبختانه زمان زیادی تا مشخص شدن راز پشت پرده این شایعات باقی نمانده و روز ۲۱ شهریور اپل رسما از آیفون‌های جدیدش رونمایی می‌کند. این نوید را به شما می‌دهیم که می‌توانید روز چهارشنبه با پوشش زنده مراسم معرفی آیفون‌های ۲۰۱۸ همراه جی‌اس‌ام باشید.   19 شهریور 1397
2 نظر
2.40
  5 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری