تست همراه اول

سرویس خبر
19 شهریور 1397 ساعت 11:42
4 نظر

 

اختتامیه مسابقه عکاسی با گوشی‌های هوآوی برگزار شد

بهانه‌ای برای شاد بودن از نگاه کاربران اینستاگرام

جشنواره عکاسی «بهانه‌ای برای شاد بودن» با هدف جلب توجه مردم به شادی‌های کوچک زندگی و یادآوری این نکته که در هر شرایطی می‌توان از دیدن زیبایی‌ها‌ لذت برد و آنها را به ثبت رساند، برگزار شد.

این جشنواره عکاسی که با نمایش تصاویر ثبت شده توسط گوشی‌های هوشمند هوآوی از طریق اینستاگرام اجرا شد، روز پنجشنبه در گالری آریانا تهران به کار خود پایان داد.

از بین یک هزار عکس منتشر شده در اینستاگرام با هشتگ #HappyHuawei، 50 اثر منتخب این جشنواره در گالری آریانا به نمایش درآمد و 6 اثر به عنوان عکس‌های نهایی و برگزیده انتخاب و جوایز ارزشمندی به برندگان اهدا شد. 

برگزاری چنین جشنواره‌هایی، فرصتی برای برقراری ارتباط نزدیک میان برندهای مختلف و مشتریان این برندهاست تا از این طریق دغدغه‌های کاربران و نیازهای آنها برای صاحبان برند روشن شود. هوآوی نیز با برگزاری این رویداد که با حضور علاقه‌مندان به تکنولوژی و مشتریان وفادارش برگزار شد، درصدد ارتباط و تعامل بیشتر با مخاطبان خود بود. از این رو در این برنامه همچنین شرکت‌کنندگان با تاثیر هوش مصنوعی در عکاسی با گوشی‌های جدید سری Huawei nova 3 آشنا شدند و در قالب مسابقه عکاسی در محل رویداد توانمندی‌های این گوشی در بخش عکاسی را تجربه کردند.

تمامی علاقه‌مندان به تکنولوژی و گوشی‌های هوآوی می‌توانند برای شرکت در رویدادهای مشابه، با دنبال کردن صفحه @HuaweiMobileFarsi در اینستاگرام از جزئیات رویداد بعدی هوآوی مطلع شوند.

   19 شهریور 1397
4 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری