جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
17 شهریور 1397 ساعت 11:55
1 نظر

 

خودروی مفهومی جنسیس Essentia تولید می‌شود؛ گران‌ترین خودروی جنسیس

شرکت جنسیس که زیرمجموعه هیوندای محسوب می‌شود، در گذشته از خودروی مفهومی Essentia رونمایی کرد. این شرکت به تازگی خبر از تولید این خودرو داده است.

برند جنسیس در نمایشگاه بین‌المللی خودروی نیویورک 2018 که در ماه مارس سال جاری میلادی برگزار شد، از خودروی مفهومی Essentia رونمایی کرد. در حالی که در زمان معرفی با یک خودروی کانسپت روبه‌رو بودیم، این شرکت کره‌ای قصد دارد نمونه تجاری آن را تولید کند. مدیر برند جنسیس در آمریکای شمالی، اروین رافائل در رابطه با این خودرو به Motor Trend گفته است:

ما به خودروی جنسیس Essentia متعهد هستیم. ما این خودرو را دوست داریم و به نظرمان Essentia عملکرد بسیار خوبی دارد.

اروین رافائل در رابطه با زمان تولید این خودرو اطلاعاتی را در اختیار رسانه‌ها قرار نداده است. در گذشته گزارش‌ها به این موضوع اشاره کرده بودند که جنسیس Essentia در محدوده سال‌های 2021 و 2022 تولید می‌شود. انتظار می‌رود این خودرو به صورت کاملا محدود تولید و در اختیار مشتریان قرار بگیرد. بدن این خودرو جنس فیبر کربنی داشته و از درب‌های پروانه‌ای بهره می‌برد. قدرت این محصول را موتورهای برقی تامین می‌کنند.

مدیر بخش طراحی این شرکت، پیتر شرایر در زمان معرفی جنسیس Essentia به این موضوع اشاره کرده بود که نمونه‌ای از این خودرو که به خیابان‌ها راه پیدا می‌کند فاقد برخی ویژگی‌های نمونه مفهومی خود است که در این میان می‌توان به درب‌های پروانه‌ای اشاره کرد. نمونه جاده‌ای این خودرو به درب‌های معمولی مجهز خواهد شد. از زمانی‌ که جنسیس تبدیل به یک برند مستقل شده، تنها خودروهای سدان 4 درب تولید کرده است. آخرین خودروی کوپه این شرکت، جنسیس کوپه بوده که با برند هیوندای روانه بازار شده است.

بر اساس برنامه‌ریزی‌های جنسیس، این شرکت قصد معرفی 6 محصول را داشته است. تا به امروز با 3 محصول این شرکت ملاقات کرده‌ایم و دو خودروی کراس‌اوور نیز توسط آن در حال توسعه است. جنسیس Essentia می‌تواند خودروی ششم این برند کره‌ای باشد. هیوندای قصد دارد نمایندگی‌های فروش خود را از برند جنسیس جدا کند.

در حال حاضر تمامی 850 نماینده هیوندای در ایالات متحده آمریکا می‌توانند به صورت جداگانه نمایشگاه‌های مربوط به خودروهای جنسیس را تاسیس کنند. انتظار می‌رود شمار کمی از این نمایندگی‌ها خواهان ایجاد یک فروشگاه جداگانه برای محصولات برند جنسیس باشند. تولید خودروی جنسیس Essentia می‌توانند افراد زیادی را جذب این شرکت نوپا کند و فروش محصولات آن را در بازار افزایش دهد.  17 شهریور 1397
1 نظر
4.38
  8 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری