سرویس خبر
16 شهریور 1397 ساعت 11:00
0 نظر

 

تایید شد: رونمایی از بی‌ام‌و X7 در اواسط ماه اکتبر

شرکت بی‌ام‌و به صورت رسمی اعلام کرده از خودروی X7 در اواسط ماه اکتبر رونمایی می‌کند. تا به امروز تصاویر زیادی از این خودرو در فضای مجازی منتشر شده است.

بر اساس گزارش‌ها و شایعات انتظار می‌رفت خودروی SUV بی‌ام‌و X7 در نمایشگاه بین‌المللی خودروی لس آنجلس در ماه نوامبر رونمایی شود. با این حال این کمپانی آلمانی به تازگی خبر از معرفی این خودرو در اواسط ماه اکتبر داده است. سخنگوی بی‌ام‌و در پاسخ به سوال وب‌سایت The Drive اعلام کرد این شرکت در اواسط ماه اکتبر از بی‌ام‌و X7 رونمایی می‌کند. در حال حاضر اطلاعات بیشتری از این خودرو از سوی سخنگوی بی‌ام‌و در اختیار رسانه‌ها قرار نگرفته است.

وب‌سایت The Drive به رونمایی از این محصول در نمایشگاه بین‌المللی خودروی پاریس اشاره کرده با این حال نمی‌توان این موضوع را تایید کرد. بی‌ام‌و خبر از معرفی این خودرو در اواسط ماه اکتبر داده در حالی که کنفرانس‌های خبری نمایشگاه خودروی پاریس معمولا در اوایل ماه اکتبر صورت می‌گیرد. نمایشگاه خودروی پاریس در تاریخ‌ 4 تا 14 اکتبر جریان دارد.

این احتمال وجود دارد که بی‌ام‌و در اواسط ماه اکتبر اطلاعات مربوط به این خودرو را در اختیار رسانه‌ها قرار دهد ولی از آن به صورت رسمی در نمایشگاه خودروی لس آنجلس در ماه نوامبر رونمایی کند. تا به امروز شاهد انتشار تصاویر و پتنت‌های مربوط به بی‌ام‌و X7 در اینترنت بوده‌ایم. بر اساس این تصاویر، خودروی SUV آینده بی‌ام‌و طراحی شبیه به بی‌ام‌و X5 دارد.

در بخش جلویی، این خودرو از چراغ‌های باریک‌تری در مقایسه با بی‌ام‌و X5 بهره می‌برد. بی‌ام‌و X7 دارای درب‌های بزرگی بوده و سقف آن انحنا کمتری در مقایسه با دیگر خودروهای SUV این کمپانی آلمانی دارد. انتظار می‌رود بی‌ام‌و موتورهای مورد استفاد در X5 را برای این خودرو در نظر بگیرد که شامل یک موتور شش سیلندر خطی با حجم 3.0 لیتر می‌شود.. این موتور قادر به تولید 335 اسب بخار قدرت و 450 نیوتون متر گشتاور است.

این احتمال وجود دارد که بی‌ام‌و خودروی X7 را به موتور 8 سیلندر با حجم 4.4 لیتر و توربوشارژر دوقلو مجهز کند. این موتور می‌تواند قدرتی برابر با 456 اسب بخار و گشتاوری برابر با 650 نیوتون متر را در اختیار راننده قرار دهد. انتظار می‌رود این خودرو در اروپا با موتورهای دیزلی شامل موتور 6 سیلندر 3 لیتر با توربوشارژر نیز به فروش برسد. این موتور قادر به تولید 261 اسب بخار قدرت و 620 نیوتون متر گشتاور است.

انتظار می‌رود بی‌ام‌و در آینده از نسخه M Performance این خودرو نیز رونمایی کند. این احتمال وجود دارد که با بی‌ام‌و X7 M50d مجهز به موتور 6 سیلندر خطی با حجم 3.0 لیتر و چهار توربوشارژر ملاقات کنیم. این موتور به ترتیب قدرت و گشتاوری برابر با 394 اسب بخار و 760 نیوتون متر تولید می‌کند. یکی دیگر از نسخه‌های این خودرو می‌تواند X7 M50i باشد. در صورت معرفی این خودرو به موتور 8 سیلندر با حجم 4.4 لیتر و توربوشارژر دوقلو مجهز می‌شود. این موتور قدرتی برابر با 522 اسب بخار و گشتاوری برابر با 750 نیوتون متر در اختیار راننده این محصول آلمانی قرار می‌دهد. انتظار می‌رود در آینده اطلاعات بیشتری از این خودرو در فضای مجازی منتشر شود.  16 شهریور 1397
0 نظر
5.00
  4 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری