تست همراه اول

سرویس خبر
16 شهریور 1397 ساعت 11:40
0 نظر

 

تویوتا کرولا تورینگ اسپرت 2019 معرفی شد

تویوتا از یک خودروی جدید رونمایی کرد. تویوتا کرولا تورینگ اسپرت 2019 بر اساس پلتفرم TGNA توسعه یافته و فضای بار مناسبی را در اختیار خریدار خود قرار می‌دهد.

تویوتا تولید خودروی آئوریس تورینگ اسپرت را متوقف کرد تا یک محصول دیگر را جایگزین آن کند. این مدل جدید با نام تویوتا کرولا تورینگ اسپرت 2019 در اروپا به فروش می‌رسد. این محصول یک خودروی 5 درب استیشن است. تویوتا در نسل گذشته این خودرو با استفاده از تغییراتی آن را به صورت استیشن طراحی کرده بود. تویوتا کرولا تورینگ اسپرت 2019 برخلاف نسل گذشته خود از ابتدا توسط پلتفرم TGNA و به صورت یک خودروی استیشن طراحی شده است.

تویوتا از ابتدا به دنبال طراحی یک خودروی استیشن با فضای بار قابل قبول بوده است. تویوتا کرولا تورینگ اسپرت 2019 دارای فضای بار 598 لیتر بوده که در مقایسه با تویوتا آئوریس با فضای بار 507 لیتر یک پیشرفت فوق‎العاده محسوب می‌شود. در حالی که فضای بار این خودرو افزایش یافته، محصولات دیگری مانند فولکس واگن گلف و اشکودا اوکتاویا کمبی فضای بار بیشتری دارد. فولکس واگن گلف و اشکودا اوکتاویا کمبی به ترتیب فضای باری برابر با 605 و 610 لیتر را در اختیار خریدار خود قرار می‌دهند.

تویوتا کرولا تورینگ اسپرت 2019 بهترین فضای پا را در مقایسه با رقبای خود برای سرنشینان عقب به ارمغان می‌آورد. علت این فضای زیاد فاصله بین دو محور چرخ‌های این محصول شرکت تویوتا است. فاصله دو محور چرخ‌های این خودرو برابر با 2700 میلی‌متر بوده که مقداری از اشکودا اوکتاویا کمبی بیشتر است. این خودروی ژاپنی از سیستم تعلیق مک‌فرسون برای محور جلو و سیستم تعلیق چند میله‌ای (Multi-Link) برای محور عقب بهره می‌برد. خریدار می‌تواند این خودرو را با سیستم تعلیق تطبیقی نیز سفارش دهد که عملکرد نرم‌تری در مقایسه با نسخه استاندارد دارد.

این خودرو از نظر موتور در سه نسخه در اختیار خریداران قرار می‌گیرد که یکی از آن‌ها فاقد سیستم هیبریدی است. نمونه استاندارد تویوتا کرولا تورینگ اسپرت 2019 به موتور 1.2 لیتری توربوشارژر مجهز شده که قادر به تولید 114 اسب بخار قدرت است. نسخه‌های هیبریدی این خودرو از موتورهای 1.8 و 2 لیتری بهره می‌برند که به ترتیب قدرتی برابر با 120 و 178 اسب بخار در اختیار راننده قرار می‌دهند. این خودرو ژاپنی در نسخه‌ای مجهز به موتور دیزلی به بازار عرضه نمی‌شود. تویوتا در آینده نه چندان نزدیک فروش خودروهای دیزلی خود را در بازارهای اروپایی متوقف خواهد کرد.

تویوتا کرولا تورینگ اسپرت 2019 امکانات زیادی را به صورت سفارشی در اختیار خریدار خود قرار می‌دهد. از تجهیزات سفارشی این خودرو می‌توان به هد‌آپ دیسپلی، شارژر وایرلس برای گوشی‌های هوشمند و سیستم صوتی شرکت JBL اشاره کرد. تویوتا این خودرو را در ماه آینده میلادی در نمایشگاه بین‌المللی خودروی پاریس به صورت رسمی در معرض دید عموم قرار می‌دهد.  16 شهریور 1397
3355 بازدید
0 نظر
5.00
  4 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری