تست همراه اول

سرویس خبر
11 شهریور 1397 ساعت 12:10
2 نظر

 

واضح‌ترین تصاویر نسل جدید پورشه 911 به اینترنت راه پیدا کرد

پورشه قصد دارد در آینده نزدیک از مدل 2019 پورشه 911 رونمایی کند. به تازگی تصاویر این خودرو به اینترنت راه پیدا کرده که آن را با کمترین پوشش محافظ به نمایش می‌گذارد.

پورشه در مخفی نگه داشتن نسل 992 پورشه 911 با مشکل مواجه شده است. در گذشته شاهد انتشار تصاویر مخفیانه زیادی از این خودرو در فضای مجازی بودیم و حال تصاویر جدید، این خودرو را با کمترین میزان پوشش محافط به نمایش می‌گذارند. خودروهای موجود در تصاویر جدید قرمز رنگ و آبی رنگ هستند. در حالی که بخش‌های کمی از این خودرو پوشانده شده‌اند، می‌توانیم به نحوه طراحی کلی آن پی ببریم. انتظار می‌رود نمونه نهایی این خودرو تفاوت چندانی با خودروی موجود در این تصاویر نداشته باشد. 

نسخه آبی رنگ پورشه 911 از طراحی جذاب‌تری در مقایسه با نمونه قرمز رنگ برخوردار است. این خودرو از دو اگزوز اسپرت بهره می‌برد. نسخه قرمز رنگ این خودرو دارای 4 خروجی اگزوز است. با توجه به این تصاویر به نظر می‌رسد با یک تغییر تکاملی در نسل جدید خودروی 911 روبه‌رو باشیم و این خودرو با تغییرات انقلابی معرفی نشود. این احتمال وجود دارد که تغییرات اصلی در بخش‌هایی از بدنه خودرو که پوشانده شده‌اند، اعمال شود. 

نسل 992 پورشه 911 بر اساس نسخه بهبودیافته پلتفرم MMB توسعه پیدا می‌کند. این پلتفرم در مقایسه با نسخه کنونی استحکام بیشتری دارد و می‌تواند میزبان سیستم‌های هیبریدی باشد. به علت استفاده از این پلتفرم، نسل جدید پورشه 911 طول بیشتری دارد و عضلانی‌تر به نظر می‌رسد. در جلوی این خودرو از چراغ‌های LED جدیدی استفاده شده که البته در این تصاویر پوشانده شده‌اند. سپر جلوی نسل جدید پورشه 911 تغییراتی را تجربه کرده و در دو‌ طرف آن ورودی هوا قرار گرفته است.

انتظار می‌رود نسخه پایه مدل 2019 پورشه 911 به موتور 6 سیلندر خطی با امکان تولید 400 اسب بخار قدرت مجهز شود. قدرت خروجی این موتور در مدل کاررا S به 450 اسب بخار افزایش پیدا می‌کند و بالاترین نسخه آن، توربو S دارای موتور 620 اسب بخاری خواهد بود. برای اولین بار شاهد استفاده از سیستم هیبریدی در خودرو پورشه 911 خواهیم بود. انتظار می‌رود پورشه 911 هیبریدی قدرتمندترین نسخه در میان تمامی نمونه‌های نسل جدید این خودرو باشد و قدرتی برابر با 700 اسب بخار را در اختیار راننده قرار دهد. انتظار می‌رود مدل 2019 پورشه 911 در نمایشگاه بین‌المللی خودروی پاریس در ماه اکتبر به صورت رسمی معرفی شود.  11 شهریور 1397
2 نظر
4.40
  5 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری