جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
11 شهریور 1397 ساعت 14:00
0 نظر

 

مدل 2019 پورشه ماکان وارد خط تولید این کمپانی شد

شرکت پورشه در گذشته نه چندان دور از نسل جدید خودروی ماکان رونمایی کرد. هم اکنون مدل 2019 پورشه ماکان به خط تولید این شرکت آلمانی راه پیدا کرده است.

شرکت پورشه در اواخر ماه گذشته میلادی از نسخه فیس‌لیفت خودروی ماکان در شهر شانگهای به صورت رسمی رونمایی کرد. هم اکنون تولید این خودرو در کارخانه پورشه در کشور آلمان آغاز شده است. در حالی که پورشه باید تغییراتی را در خط تولید خود برای ساخت مدل 2019 پورشه ماکان اعمال کند، این کمپانی آلمانی روزانه بیش از 450 خودرو تولید خواهد کرد. 

پورشه قصد دارد میزان تولید مدل 2019 ماکان را افزایش دهد چرا که از این خودرو در بازار استقبال بالایی شده است. این خودرو فروش بالایی را در کشور چین تجربه می‌کند. این خودرو از سال 2014 در خط تولید پورشه قرار دارد و تا امروز 350 هزار دستگاه پورشه ماکان تولید شده که بیش از 100 هزار دستگاه آن در کشورهای آسیایی به فروش رسیده‌ است. اولین نسخه‌های سبز رنگ این خودرو که در کشور آلمان تولید می‌شوند، در اختیار مشتریان چینی این کمپانی قرار می‌گیرد.

پورشه ماکان 2019 یک نسخه فیس‌لیفت محسوب می‌شود با این حال پورشه تغییرات مناسبی را برای آن در نظر گرفته است. پورشه بخش پشتی این خودرو را به یک ردیف چراغ LED مجهز کرده است. در بخش جلویی شاهد تغییرات زیادی نیستیم با این حال تمامی نسخه‌های این خودرو به صورت استاندارد به چراغ‌های LED مجهز می‌شوند. پورشه میزان راحتی، قابلیت‌های رانندگی و ارتباطات این خودرو را بهبود داده است. 

در کابین این خودرو شاهد حضور سیستم سرگرمی جدید این شرکت آلمانی، Porsche Communication Management یا به اختصار PCM هستیم. پورشه برای مدل 2019 ماکان یک نمایشگر 10.9 اینچی در نظر گرفته که قابلیت‌های جدیدی مانند کنترل صوتی هوشمند و سیستم ناوبری آنلاین را برای راننده به ارمغان می‌آورد. در کابین این خودرو از فرمان مشابه با پورشه 911 استفاده شده و این شرکت آلمانی نحوه طراحی و محل قرارگیری دریچه‌های هوای این خودرو را تغییر داده است. این خودرو برای افزایش راحتی راننده به شیشه جلو با قابلیت گرم‌شوندگی مجهز شده است. 

پورشه اطلاعات دقیقی در رابطه با مشخصات موتور این خودرو در اختیار رسانه‌ها قرار نداده است. علت عدم انتشار اطلاعات این خودرو مربوط به آزمایش‌های میزان انتشار گازهای گلخانه‌ای توسط آن‌هاست. با این حال انتظار می‌رود نمونه پایه این خودرو به موتور 4 سیلندر با حجم 2.0 لیتر و توربوشارژر مجهز شود. به احتمال زیاد نسخه‌های بالاتر این خودرو به موتور 6 سیلندر مجهز می‌شوند، البته موتور مورد استفاده در آن‌ها با موتور 6 سیلندر 3.6 لیتری نسل گذشته این خودرو متفاوت است. 

انتظار می‌رود مدل 2019 ماکان S و ماکان GTS به موتور 6 سیلندر با حجم 3.0 لیتر و توربوشارژر مجهز شود. به احتمال زیاد ماکان توربو دارای موتور 2.9 لیتری 6 سیلندر پورشه کاین S خواهد بود. این خودرو در نسخه‌ای مجهز به موتور دیزلی روانه بازار نمی‌شود.  11 شهریور 1397
0 نظر
5.00
  7 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری