تست همراه اول

سرویس خبر
10 شهریور 1397 ساعت 11:40
1 نظر

 

مدل 2019 لکسوس RC با طراحی اسپرت‌ و تهاجمی معرفی شد

لکسوس از مدل 2019 خودروی RC رونمایی کرد. این خودرو در مقایسه با نمونه کنونی خود طراحی اسپرت تری دارد.

از ورود خودروی لکسوس RC به بازار 4 سال زمان می‌گذرد. این شرکت تصمیم گرفته تغییراتی در طراحی این خودرو اعمال کند و در آن المان‌های لکسوس LC را مورد استفاده قرار دهد. چراغ‌های روز این خودرو تغییراتی را تجربه کرده و در بالای سپر این خودرو قرار گرفته است. در پشت این خودرو ورودی هوای جدید به چشم می‌خورد.

لکسوس برای القای حس یک خودروی اسپرت‌تر و تهاجمی‌تر، جلوپنجره آن را با تغییر همراه کرده است. در بخش پشتی مدل 2019 لکسوس RC شاهد حضور چراغ‌های L شکل هستیم. نمونه RC F علاوه بر تغییرات در طراحی کلی، رینگ‌های جدیدی را تجربه می‌کند. در این خودرو رینگ‌های 19 اینچی آلیاژی با الهام از خودروهای LC و LS مورد استفاده قرار گرفته است. لکسوس آیرودینامیک این خودرو را بهبود بخشیده و بهینه‌سازی‌هایی بر روی سیستم تعلیق آن صورت داده است. با بهبود آیرودینامیک، هوا به راحتی بر روی بدنه خودرو حرکت می‌کند.

لاستیک‌های در نظر گرفته شده برای این خودرو در مقایسه با نسل گذشته چسبندگی بیشتری به سطح جاده دارد. چسبندگی بیشتر باعث بهبود فرمان‌پذیری این خودرو شده است. سیستم تعلیق مدل 2019 لکسوس RC در مقایسه با گذشته سفت‌تر شده و لکسوس از جاذب‌های ضربه بهتری در این سیستم استفاده کرده است. موتور مورد استفاده در این خودرو با بهبودهایی در عملکرد همراه بوده با این حال لکسوس در رابطه با مشخصات فنی آن اطلاعات دقیقی را در اختیار رسانه‌ها قرار نداده است.

گزارش‌ها به این موضوع اشاره می‌کنند که مدل 2019 لکسوس RC از موتور نسل کنونی این خودرو، 8 سیلندر با حجم 5.0 لیتر بهره می‌برد با این تفاوت که لکسوس با ایجاد تغییراتی در آن باعث افزایش قدرت تولیدی آن شده است. این شرکت ژاپنی برای محصول جدید خود 10 متفاوت برای بدنه در نظر گرفته که یکی از آن‌ها Blue Vortex Metallic است. در داخل این خودرو شاهد حضور یک خط خاکستری رنگ بر روی سیستم صوتی و دریچه‌های هوا هستیم.

لکسوس برای محصول جدید خود 6 تریم داخلی در نظر گرفته که رنگ‌های مختلفی را شامل می‌شود. در حالت کلی 7 ترکیب رنگی برای داخل این خودرو در نظر گرفته شده که شامل مدل F Sport لکسوس RC نیز می‌شود. اطلاعات بیشتر در رابطه با این خودرو در ماه اکتبر از سوی شرکت لکسوس منتشر خواهد شد. در زمان اعلام شده مدل 2019 لکسوس RC به صورت رسمی در نمایشگاه بین‌المللی خودروی پاریس در معرض دید عموم قرار می‌گیرد و رسانه‌ها به اطلاعات کامل آن دسترسی پیدا می‌کنند.  10 شهریور 1397
1 نظر
4.80
  5 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری