تست همراه اول

سرویس خبر
6 شهریور 1397 ساعت 11:45
1 نظر

 

با Huawei nova 3 سوپر استار سلفی های خود باشید

آیا تلفنی وجود دارد که به اندازه کافی هوشمند باشد تا همه رویای طرفداران سلفی را تحقق بخشد؟

 

در اینستاگرام در هر ثانیه هزار سلفی منتشر می شود! که این بر مبنای گزارشی از Rawhide در سال گذشته بود و جالب است بدانید هم اکنون این تعداد افزایش یافته و به 93 میلیون سلفی در روز رسیده است! مطالعه دیگری توسط Frames Direct در سال 2017 می گوید هر کاربر در طول عمر خود به طور میانگین 25700 سلفی می گیرد که این به معنای صرف حداقل یک ساعت در هفته برای گرفتن سلفی های خوب و ویرایش آنهاست. این آمارهای جهانی اگر در کشور ما بیشتر نباشد، کمتر نیست!
نیازی به گفتن نیست، که یک دوربین سلفی خوب  که باعث کم کردن زحمت کاربران در گرفتن عکس های عال  می شود. بر اساس یک مطالعه که در اوایل سال جاری انجام شد، اکثر خانم های طرفدار سلفی برای هر پست سلفی در کانال های شخصی خود 5 سلفی از خودشان می گیرند. البته اگر صادق باشیم، بسیاری از ما قبل از اینکه پستی از تصویر خودمان در شبکه های اجتماعی منتشر کنیم بارها انرا بررسی  می کنیم. چرا؟ چون که یک سلفی در واقع  بازتابی از خود ماست - رویاهای ما، امیدهای ما و آرزوهای ما، - و ما می خواهیم بهترین نمایش را از خودمان به ثبت برسانیم.

علاقمندان گرفتن سلفی باید یک دوربین سلفی بین گوشی های هوشمند پیدا کنند که به اندازه کافی هوشمند باشد تا این کار را برای شما به شکل حرفه ای تر انجام دهد، یک دوربین سلفی که پس زمینه را با هوش مصنوعی تشخیص می دهد و به طور خودکار تنظیمات لازم را به آن اعمال می کند تا آسمان آبی، منظره سبز پر زرق و برق و یا آب های عمیق فیروزه ای را مثل چشم انسان تشخیص داده و در عین آن چهره سوژه را نیز در این پس زمینه زیباسازی شده با هوش مصنوعی، بسیار جذاب ثبت کند. 

با وجود این حتی بعد از گرفتن یک سلفی خوب  نمی توان بدون ویرایش و فیلتر کردن عکس ویرایش و پنهان کردن نقص ها آن را پست کرد. اما، ایا میشود دوربینی وجود داشته باشد که بتواند به طور خودکار تنظیمات پوست و جزئیات صورت را با تفکیک سن تنظیم کند، تصویر را ویرایش و فیلتر کند، تا بتوانیم عکس گرفته شده را مستقیم پست کنیم؟ در دنیایی که هوش مصنوعی پیشروی تکنولوژی است و روبات ها از قبل پیشرفته تر ساخته شده اند، این مطمئنا امکان پذیر است.

تصور کنید اگر دوربین گوشی هوشمند شما توسط AI تجهیز شده باشد، آن را مانند یک ربات هوشمند می کند، که موجب کامل تر شدن جزئیات عکس های شما می شود. با توجه به سرعت پیشرفت تکنولوژی این امر هم اکنون در دسترس است. Huawei، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان گوشی های هوشمند در سراسر جهان، راه را برای نسل جدیدی از سلفی ها با سری Huawei nova 3 باز کرده است. 

گوشی های عرضه شده در سری Huawei nova 3 و Huawei nova 3i با دوربین سلفی 24 مگاپیکسلی با قابلیت های هوش مصنوعی در هر دو دوربین سلفی و اصلی خود قادر هستند عکس هایی با بدون نیاز به داشتن دانش فنی و تجهیزات حرفه ای ثبت کنید که دست کمی از عکس های دوربین های حرفه ای نداشته باشد. فقط به عنوان یک نمونه باید اشاره کنیم که عکس های سلفی شده با دوربین سلفی گوشی های Huawei nova 3 عکس هایی خواهند بود که می توانید آنها را روی پوستری در ابعاد 2.5 متر در 1.5 متر چاپ کنید. همچنین هوش مصنوعی این گوشی هم قادر است 8 صحنه را تشخیص دهد و همچنین روی سوژه تنظیمات در بخش زیباسازی را انجام دهد که برای کاربران بسیار لذت بخش باشد. 

در ارتباط با این گوشی ها و توانایی های آنها که به تازگی در بازار ما معرفی شده اند خبرهای بیشتری در راه است.   6 شهریور 1397
1 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری