تست همراه اول

سرویس خبر
3 شهریور 1397 ساعت 17:20
3 نظر

حضور هواداران هوآوی در رویداد:

تورهای ماجراجویانه هوآوی

اولین نوبت این رویداد در مجموعه ورزشی انقلاب تهران با شعار "سلفی 24 مگاپیکسلی در باشگاه انقلاب" همزمان با رونمایی از گوشی های سری Huawei nova 3 برگزار شد.

ارتباط نزدیک با مشتریان کلید اصلی موفقیت هر برندی است و هواوی با در نظر این نکته تمام تلاش خود را می کند تا از راه های مختلف بتواند ارتباط مستحکمی با مشتریان خود داشته باشد تا از این رهگذر موفق به کسب نظرات ارزشمند ایشان و در نظر گرفتن آنها در پروسه فعالیت های خود در بازار باشد.

با این هدف رویداد جدیدی تحت عنوان "تورهای ماجراجویانه هوآوی" تعریف شده که در واقع رویدادی دنباله دار است و اولین نوبت آن در مجموعه ورزشی انقلاب تهران با شعار "سلفی 24 مگاپیکسلی در باشگاه انقلاب" برگزار شد. در این رویدادها محوریت فعالیت ها بر مبنای فعالیت های سالم و مفرح ورزشی در کنار مشتریان وفادار و فعال هوآوی تعریف می شود.

رویداد اول که در مجموعه ورزشی انقلاب تقریباً همزمان با رونمایی از گوشی های سری Huawei nova 3 بود، با حضور مشتریان فعال در شبکه های اجتماعی هوآوی برگزار گردید و علاوه بر فعالیت های ورزشی، فرصت تجربه نزدیک گوشی های جدید Huawei nova 3 که به زودی به بازار وارد می شوند، قبل از عرضه عمومی برای این شرکت کنندگان فراهم شد و با توجه به ویژگی های جالب این گوشی ها از جمله دوربین سلفی 24 مگاپیکسلی که از هوش مصنوعی بهره می برد، تجربه کار با این مدل ها برای این شرکت کنندگان مغتنم بود چراکه در حین بازی های در نظر گرفته شده می توانستند از نزدیک قابلیت های پیشرو به خصوص سلفی قدرتمند در این مدل را تجربه کنند. در نهایت هم سلفی های با کیفیت گرفته شده توسط طرفداران در نهایت روی یک لیوان چاپ شده به عنوان یادبودی از یک خاطره ی ماندگار با هواوی تقدیم انها شد.

نحوه انتخاب این افراد از طریق فراخوانی بود که در صفحه اینستاگرام هوآوی منتشر شد و در نهایت 25 نفر با شاخص های مختلف برای این فعالیت برگزیده و دعوت شدند.

با توجه به اینکه نوبت دوم این تورهای ماجراجویانه به زودی برگزار می شود، فرصت حضور شما هم در این رویداد در صورت علاقه شما فراهم است. برای اطلاعات بیشتر صفحه huaweimobilefarsi   را در اینستاگرام زیر نظر و منتظر تورهای هیجان انگیز جدید هواوی دراین صفحه باشید.  3 شهریور 1397
3 نظر
5.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری