تست همراه اول

سرویس خبر
3 شهریور 1397 ساعت 12:15
0 نظر

 

آکورا از مدل 2019 خودر‌وی NSX رونمایی کرد

آکورا NSX یک خودروی سوپراسپرت قدرتمند است. این شرکت ژاپنی نسخه جدید این خودرو را معرفی کرد.

شرکت آکورا 3 سال پیش در نمایشگاه بین‌المللی خودروی دیترویت، آکورا NSX را معرفی کرد. این شرکت در گردهمایی Pebble Beach از نمونه جدید این خودروی سوپراسپرت با تغییراتی در ظاهر رونمایی کرد. عملکرد این نمونه بهبود پیدا کرده ‌و آکورا رنگ جدیدی برای آن در نظر گرفته است. رنگ نارنجی این خودرو ظاهر جذابی را برای آن به همراه داشته است.

این خودرو به صورت استاندارد به امکانات بیشتری در مقایسه با نمونه قبلی خود مجهز شده است. مدل 2019 آکورا NSX از صندلی‌های برقی با امکان کنترل در 4 جهت، سیستم ناوبری ماهواره‌ای، سیستم صوتی پیشرفته، سنسورهای مجاورت جلو و عقب و پدال‌های اسپرت آلومینیومی به صورت استاندارد بهره می‌برد. خریدار در صورت تمایل می‌تواند بدون پرداخت هزینه اضافه‌ای، این خودرو را با صندلی‌های دستی سفارش دهد.

مقاومت این خودرو در بخش جلویی 26 درصد و در بخش پشتی 19 درصد در مقایسه با نسل گذشته افزایش یافته است. آکورا در بخش موتور و سیستم انتقال قدرت تغییری را ایجاد نکرده است. این خودرو به موتور 6 سیلندر در میانه خود مجهز شده که به همراه توربوشارژر دوقلو قادر به تولید 573 اسب بخار قدرت و 645 نیوتون متر گشتاور است. قدرت تولیدی این موتور به وسیله یک گیربکس خودکار 9 سرعته دو کلاچه به چرخ‌های مدل 2019 آکورا NSX منتقل می‌شود. این خودرو دارای سیستم چهار چرخ محرک است.

این خودرو با قیمت 157,500 دلار در اختیار خریدار قرار می‌گیرد. در حالی که قیمت این خودرو در مقایسه با نسخه کنونی خود 1500 دلار افزایش یافته، ارزش تجهیزاتی که به صورت استاندارد برای آن در نظر گرفته شده برابر با 4700 دلار است.  3 شهریور 1397
0 نظر
5.00
  6 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری