جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
29 مرداد 1397 ساعت 11:40
2 نظر

 

انتشار تصاویر جدید پورشه 718 باکستر اسپایدر با سقف قرمز رنگ!

به تازگی تصاویر جاسوسی جدیدی از پورشه 718 باکستر اسپایدر به اینترنت راه پیدا کرده است که طراحی آن را به نمایش می‌گذارند.

شرکت پورشه در حال توسعه خودروی 718 باکستر اسپایدر است. در حالی که مدت طولانی از شروع توسعه این محصول زمان می‌گذرد، هنوز برای عرضه به بازار آماده نشده است. به تازگی تصاویر جدیدی از این خودرو در فضای مجازی منتشر شده است. پورشه 718 باکستر اسپایدر در پیست نوربرگ رینگ توسط عکاسان شکار شده است.

دستگاه موجود در این تصاویر از سقف پارچه‌ای قرمز رنگ بهره می‌برد. پورشه برای این محصول خود دو خروجی اگزوز در نظر گرفته است. این نمونه اولیه در مقایسه با پورشه 718 باکستر GTS ارتفاع کمتری تا زمین دارد. انتظار می رود در پورشه 718 باکستر اسپایدر از موتور 6 سیلندر تنفس طبیعی با حجم 4.0 لیتر استفاده شود. این احتمال وجود دارد که موتور مورد استفاده در این خودرو در مقایسه با نسخه GTS قدرت بیشتری تولید کند. پورشه 718 باکستر GTS به موتور 4 سیلندر توربوشارژر مجهز شده که قادر به تولید 365 اسب بخار قدرت است با این حال به احتمال زیاد موتور نسخه اسپایدر آن قدرتی برابر با 400 اسب بخار را در اختیار راننده خود قرار می دهد.

به احتمال زیاد پورشه محصول جدید خود را به صورت استاندارد به جعبه دنده دستی مجهز می‌کند و به صورت سفارشی آن را با گیربکس PDK در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. در حال حاضر پورشه 7018 کایمن GT4 در چنین نسخه‌هایی به فروش می‌رسد. انتظار می‌رود در هفته‌های آینده به صورت رسمی با پورشه 718 باکستر اسپایدر ملاقات کنیم. این احتمال وجود دارد که در زمان معرفی این خودرو، از نسخه اسپایدر پورشه کایمن نیز رونمایی شود.  29 مرداد 1397
2 نظر
5.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری