تست همراه اول

سرویس خبر
29 مرداد 1397 ساعت 14:25
0 نظر

 

اولین تصاویر مخفیانه مرسدس ای‌ام‌جی GT R رودستر منتشر شد

مرسدس بنز و AMG در گذشته از خودروی GT R رونمایی کرده بودند. این شرکت‌ها به دنبال معرفی نسخه رودستر این خودرو هستند.

مرسدس - ای‌ام‌جی GT در چند نسخه مختلف روانه بازار شده‌ است با این حال این دو شرکت آلمانی به دنبال معرفی نسخه جدیدی از این محصول هستند. در حال حاضر رانندگان می‌توانند نمونه‌های GT کوپه، GT رودستر، GT C کوپه، GT C رودستر، GT S کوپه و GT R کوپه این خودرو را خریداری کنند. به تازگی اولین تصاویر جاسوسی از GT R رودستر به فضای مجازی راه پیدا کرده است.

بر اساس این تصاویر، خودروی GT R رودستر از نظر طراحی تفاوت چندانی با نسخه کوپه خود ندارد و تنها از سقف با امکان باز شدن بهره می‌برد. این خودرو دارای باله عقب ثابت است. این اتومبیل طول بلندی دارد و از طراحی جذاب و خشنی بهره می‌برد.

انتظار می‌رود مرسدس بنز برای تامین قدرت این خودرو جدید از موتور مورد استفاده در خودروی GT R کوپه استفاده کند. این موتور 8 سیلندر حجمی برابر با 4.0 لیتر دارد و می‌تواند قدرتی برابر با 585 اسب بخار و گشتاوری برابر با 700 نیوتون متر را در اختیار راننده قرار دهد. این موتور نسخه کوپه GT R را قادر می‌سازد در مدت زمان 3.6 ثانیه سرعت خود را از صفر به 100 کیلومتر بر ساعت برساند. به احتمال زیاد نسخه رودستر این خودرو نیز عملکرد مشابه داشته باشد.

در حال حاضر اطلاعات دقیقی در رابطه با این خودرو در اختیار رسانه‌ها قرار نگرفته است. با این حال انتظار نمی‌رود این خودرو در مقایسه با AMG GT تغییرات زیادی را تجربه کند. کمپانی مرسدس بنز خودروی GT را برای رقابت با پورشه 911 توسعه داده است. مرسدس بنز این خودرو را به گونه‌ای طراحی کرده که می‌تواند آن را در نمونه‌های مختلف و با قیمت‌های متفاوت در اختیار خریداران قرار دهد.

تولید خودروی GT در سال 2014 به عنوان مدل 2015 آغاز شد. از آن زمان تا به امروز شرکت آلمانی مرسدس بنز نمونه‌های مختلفی را به این سری از محصولات خود اضافه کرده است. مرسدس بنز قصد دارد قبل از معرفی GT R Black Series، نسخه GT R رودستر را در معرض دید عموم قرار دهد. در حالی که شاید مرسدس بنز از خودروی GT R رودستر در سال جاری میلادی رونمایی کند، فروش آن از سال 2019 آغاز می‌شود.  29 مرداد 1397
0 نظر
4.75
  4 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری