تست همراه اول

سرویس خبر
27 مرداد 1397 ساعت 11:00
3 نظر

 

نتایج آزمون باتری پرچمدار Galaxy Note 9 سامسونگ

پرچمدار Galaxy Note 9 سرانجام با باتری 4000 میلی آمپر ساعتی معرفی شد. تازه‌ترین آزمون این گوشی دوام باتری و همچنین مدت زمان لازم برای شارژ کامل آن را در مقایسه با سایر پرچمداران موجود نشان می‌دهد.

یکی از بهترین قابلیت‌های تعبیه شده در پرچمدار Galaxy Note 9 این است که سامسونگ آن را به باتری بزرگی با ظرفیت 4000 میلی آمپر ساعت مجهز کرد. این باتری بزرگ یک روز کامل دوام می‌آورد و اگر استفاده شما از گوشی کم باشد، دوامش بیشتر هم خواهد شد.

سامسونگ گوشی Galaxy Note 9 را چند روز پیش رسما معرفی کرد و از زمان رونمایی تا به حال شاهد انتشار بررسی‌های متعددی از آن بوده‌ایم. البته این گوشی هنوز رسما عرضه نشده است اما برخی کارشناسان توانسته‌اند به آن دسترسی پیدا کنند. ظرفیت باتری در Note 9 نسبت به باتری 3300 میلی آمپر ساعتی که در Note 8 تعبیه شده بود افزایش پیدا کرده است و به همین خاطر قطعا بیش از نسل قبلی دوام می‌آورد. اما حالا نتایج آزمون باتری این گوشی در مقایسه با سایر مدل‌های پرچمداران سامسونگ و دیگر سازندگان منتشر شده است و به خوبی می‌توان بررسی کرد که سامسونگ در توسعه تازه‌ترین فبلت سطح بالای خود چقدر تلاش کرده است.

باتری Note 9 نسبت به Note 8 حدودا 20% بزرگ‌تر شده است و این تفاوت در نتیجه آزمون هم دیده می‌شود. این گوشی‌ها همگی در شرایط مشابه مورد آزمون قرار گرفته‌اند و براساس نتایج آن‌ها شاهد هستیم که باتری Note 9 در آزمونی به مدت 9 ساعت حدودا 14% بهتر عمل کرده است.

در نتایج این آزمون مشاهده می‌شود که باتری Galaxy Note 9 همچنین نسبت به اغلب پرچمداران به طرز چشمگیری بهتر عمل می‌کند.

سرعت شارژ

مدت زمان لازم برای شارژ کامل باتری از 0 تا 100% هم یکی دیگر از مهم‌ترین معیارهای سنجش عملکرد و توانایی این قطعه به شمار می‌رود.

Note 9 از باتری بزرگی برخوردار است و همین ظرفیت بالا احتمالا باعث می‌شود مدت زمان لازم برای شارژ کامل طولانی‌تر شود.

خوشبختانه مدت زمان شارژ کامل این باتری همچنان کوتاه است. شارژ کامل آن از 0 تا 100% حدودا 1 ساعت و 49 دقیقه به طول می‌انجامد.

در ادامه می‌توانید مدت زمان لازم برای شارژ کامل باتری پرچمداران مختلف را در مقایسه با یکدیگر مشاهده کنید. در این نمودار هرچه رقم کمتر باشد، نتیجه بهتر است.

   27 مرداد 1397
3 نظر
2.33
  3 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری