تست همراه اول

سرویس خبر
24 مرداد 1397 ساعت 14:30
1 نظر

 

تصاویر نسل جدید بی‌ام‌و Z4 پیش از رونمایی رسمی فاش شد

بی‌ام‌و قصد دارد در رویداد Pebble Beach، نسل جدید Z4 را معرفی کند. به تازگی تصاویر این دستگاه لو رفته است.

به تازگی یک حساب کاربری در اینستاگرام تصاویری را از یکی از مورد انتظارترین خودروهای سوپراسپرت بی‌ام‌و منتشر کرده است. در این تصاویر شاهد نمایش بخش جلویی، بخش پشتی و نمای جانبی نسل جدید بی‌ام‌و Z4 هستیم.

خودروی موجود در این تصاویر مدل M40i را یدک می‌کشد. بر اساس گزارش‌هایی که در گذشته از این محصول شرکت بی‌ام‌و در فضای مجازی منتشر شده بود، انتظار می‌رود M40i قدرتمندترین نسخه بی‌ام‌و Z4 باشد. این خودرو به موتور 6 سیلندر با حجم 3.0 لیتر مجهز می‌شود که قادر به تولید 350 اسب بخار قدرت است.

در ماه ژوئن سال جاری میلادی تصاویری از پتنت این خودرو در اینترنت منتشر شده بود که طراحی آن را به نمایش می‌گذاشت. بر اساس این تصاویر نسل آینده بی‌ام‌و Z4 طراحی شبیه به نمونه مفهومی خود دارد. شرکت آلمانی بی‌ام‌و در سال 2017 نسخه مفهومی این خودرو را در معرض دید عموم قرار داد.

بی‌ام‌و در گذشته اعلام کرده بود در رویداد Pebble Beach در ماه آگوست سال جاری میلادی از این خودرو رونمایی می‌کند با این حال مشخصات فنی آن در نمایشگاه بین‌المللی خودروی پاریس اعلام می‌شود. این نمایشگاه در ماه سپتامبر برگزار خواهد شد. بیش از یکسال است که تصاویر جاسوسی نمونه آزمایشی نسل جدید بی‌ام‌و Z4 به اینترنت راه یافته است. انتظار می‌رود این خودرو از ماه مارس سال آینده میلادی به بازار عرضه شود. بی‌ام‌و در سال 2015 خبر از توسعه نسل جدید Z4 داده بود.  24 مرداد 1397
1 نظر
4.56
  9 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری