تست همراه اول

سرویس خبر
21 مرداد 1397 ساعت 16:20
4 نظر

نوآوری های هوشمندانه و مشتری محوری راه پیشرفت هواوی

چرا هوآوی سریع ترین رشد را در بازار گوشی های هوشمند در خاورمیانه دارد؟

مصرف کنندگان هوشیار امروزی به دنبال محصولات پیشگام و خدماتی هستند که تجربیات رضایت بخشی را ارائه می دهند. هواوی به عنوان دومین نام تجاری گوشی های هوشمند در دنیا متعهد به تولید تجهیزاتی هوشمند است که به ساده سازی زندگی مصرف کنندگان کمک کند.

مصرف کنندگان هوشیار امروزی به دنبال محصولات پیشگام و خدماتی هستند که تجربیات رضایت بخشی را ارائه می دهند. هواوی به عنوان دومین نام تجاری گوشی های هوشمند در دنیا متعهد به تولید تجهیزاتی هوشمند است که به ساده سازی زندگی مصرف کنندگان کمک کند.

موفقیت جهانی هوآوی مستلزم تمرکز بر نوآوری است که برای مشتریان ارزش ایجاد می کند. به عنوان یک شرکت مشتری مدار، هدف ما این است که تلاش کنیم و بهترین تجربه ممکن را برای کاربران فراهم آوریم. هوآوی معتقد است که چالش ها را می توان به فرصت های جدید تبدیل کرد، زمانی که ما از دیدگاه مشتری نگاه میکنیم می یابیم انچه  آنها میخواهند، سپس راه هایی برای ارائه آن ارائه می کنیم. 

هوآوی با توجه به روندهای جدید جهانی  تجربه مشتری را در مرکز توجه قرار می دهد و با هوشمند سازی بیشتر فرآیند خرید تجهیزات خود سعی دارد آن را برای مشتریان دلپذیرتر کند. با این رویکرد، Huawei در حال برنامه ریزی برای باز کردن فروشگاه های بیشتر در سراسر خاورمیانه و آفریقا برای اطمینان از ارائه خدمات مشتری در سطح جهانی با مفاهیم نوآورانه است چراکه این شرکت اطمینان دارد روش جدید خرده فروشی این شرکت تجربه مشتری و همچنین خدمات پس از فروش را افزایش خواهد داد.

هوآوی برای استمرار نوآوری سرمایه گذاری گسترده ای در بخش تحقیق و توسعه دارد. Huawei  ششمین سرمایه گذار بزرگ در جهان در زمینه تحقیق و توسعه در قیاس با کل شرکت های دیگر دنیاست که بیش از 12 میلیارد دلار در سال گذشته در این مورد سرمایه گذاری کرده است که به صورت متوسط 14.9 درصد بیشتر از سایر فروشندگان گوشی های هوشمند جهانی است. هواوی یکی از چندین شرکت در سطح جهانی است که درآمد قابل توجهی از درآمد فروش سالیانه خود را در جهت تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کند و 17 مرکز تحقیق و توسعه، 36 مرکز نوآوری و 45 مرکز آموزشی در سراسر جهان را تأسیس کرده است.

این رویکرد در تحقیق و توسعه به هواوی این امکان را داده که اولین شرکتی باشد که چیپ ست هوش مصنوعی هوشمند (AI) در صنعت گوشی های هوشمند را ارائه دهد. در سال 2017، Huawei اولین پردازنده موبایل جهان با امکان پردازش هوش مصنوعی در گوشی Huawei Mate 10 عرضه کرده است. 

علاوه بر این، هوآوی تجربه بهره گیری از هوش مصنوعی را به سطح جدیدی  در مشارکت با Leica برای یکی دیگر از محصولات پیشرفته خود رسانده است:
 HUAWEI P20 Pro نخستین دوربین 40 مگاپیکسلی Leica سه بعدی دنیا را ارائه می دهد که با تشخیص صحنه با هوش مصنوعی به منظور جذب کامل نور و تنظیمات کامل آن در سناریوهای کم نور طراحی شده است. 
از سوی دیگر در سری گوشی های میان رده در سطح جهانی، سری HUAWEI nova نقش پرنگی در ارائه تجربیات جذاب کاربری در گوشی های هوشمند به کاربران دارد. به زودی در این سری HUAWEI nova 3 و Huawei nova 3i که به هوش مصنوعی مجهز شده اند، با پیشرفت های مهمی در دوربین های خود به بازار ارائه می شوند. هر دو گوشی هوشمند دارای دوربین سلفی دوگانه با کیفیت 24 مگاپیکسل + 2 مگاپیکسل با قابلیت هوش مصنوعی هستند و این تنها یکی از ویژگی های ممتاز این گوشی ها در سری گوشی های میان رده است. 

Huawei  امسال از رتبه 129 به رتبه 83 بین 100 شرکت برتر جهانی در لیست Fortune 500 رسیده است. این شاخص یک شاخص مهم برای شرکت های مشهور برای اندازه گیری نقاط قوت، اندازه و رقابت بین المللی خود است، موفقیتی که فراتر از مرزها، ملیت و تفاوت های فرهنگی است.

به علاوه براساس گزارش GFK در ماه می 2018، سهم بازار هوآوی در خاورمیانه و آفریقا 21 درصد بوده است که در مقایسه با سهم بازار در دسامبر 2017، 31.25 درصد افزایش یافته است. لازم به ذکر است که هم اکنون هوآوی برند 79 در لیست برند های ارزشمند Forbes در جهان است که نشان دهنده موفقیت این شرکت در سطح جهانی است.

Huawei  پیشرفت قابل توجهی در صنعت و استفاده از تجربه در توسعه واحد پردازش گرافیکی (GPU)داشته است و تکنولوژی GPU Turbo را برای پردازش برنامه های کاربردی گرافیکی مانند بازی ها ارائه کرده است. بازی یکی از ویژگی های مهم هر گوشی هوشمند امروز است و GPU Turbo موجب افزایش کارایی GPU، بهبود کیفیت تصویر و کارایی کلی در گوشی های هوشمند Huawei می شود که از ماه اوت با HUAWEI Mate 10 و P20 Series آغاز می گردد.

شما هر روز یک سازنده گوشی هوشمند را به راحتی پیدا نمیکنید که دستگاه های نوآورانه ای را طراحی کند که برای برآورده ساختن خواسته های کاربران و برای به هیجان اوردن آنان با ویژگی های باور نکردنی و عملکرد قدرتمند در دسترس باشد. اما این دقیقا همان چیزی است که Huawei CBG انجام داده است. نوآوری سوختی ضروری است که همه چیز را در Huawei جلو می برد و موجب پیشرفت های عمده این شرکت می گردد.  21 مرداد 1397
4 نظر
5.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری