تست همراه اول

سرویس خبر
18 مرداد 1397 ساعت 10:00
1 نظر

 

تصاویر مدل 2019 لکسوس LX Black Edition S پیش از رونمایی رسمی لو رفت!

لکسوس LX یک خودروی شاسی بلند لوکس محسوب می‌شود که قیمت بالایی دارد. ظاهرا لکسوس در حال توسعه یک نسخه مخصوص از این محصول است.

به نظر می‌رسد لکسوس به دنبال توسعه نسخه‌ای مخصوص از خودروی شاسی بلند LX است. به تازگی تصاویری در اینستاگرام منتشر شده که ادعا می‌شود مربوط به مدل 2019 لکسوس LX 570 Black Edition S است. در حالی که تصاویر افشا شده کیفیت چندان بالایی ندارند، توسط آن‌ها می‌توان به تغییرات ایجاد شده در ظاهر این خودروی SUV پی برد. این محصول در مقایسه با نسخه معمولی خود از طراحی اسپرت‌تری بهره می‌برد.

به نظر می‌رسد این خودرو بر اساس لکسوس LX Superior که به صورت انحصاری در روسیه به فروش می‌رسد، توسعه یافته است. با این حال می‌توان انتطار داشت که خودروی لکسوس LX Black Edition S در اختیار مشتریان در ایالات متحده آمریکا نیز قرار بگیرد. در صورتی که این خودرو در آمریکا به فروش برسد، تعداد آن محدود خواهد بود چرا که با یک نسخه ویژه روبه‌رو هستیم.

انتظار می‌رود لکسوس این خودرو را به موتور جدیدی مجهز نکند. با توجه به این موضوع قدرت لکسوس LX 570 Black Edition S به وسیله یک موتور 8 سیلندر تامین می‌شود. این موتور با حجم 5.7 لیتر در نسخه استاندارد قدرتی برابر با 383 اسب بخار را در اختیار راننده قرار می‌دهد.

منبع منتشر کننده تصاویر این نسخه مخصوص از لکسوس LX، تصاویری از مدل 2019 تویوتا لندکروز را نیز در اختیار رسانه‌ها قرار داده است. در حال حاضر تویوتا قصد ندارد از نسل جدید لندکروز رونمایی کند و به همین علت انتظار می‌رود تا چندین سال آینده این شرکت ژاپنی نسل کنونی را با اعمال بروزرسانی در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

بخش جلویی تویوتا لندکروز موجود در این تصاویر در مقایسه با نسل کنونی از طراحی تهاجمی‌تری بهره می‌برد با این حال طراحی بخش پشتی آن تغییر زیادی را تجربه نکرده است. در این تصاویر تویوتا لندکروز GXR به نمایش گذاشته شده که تنها در خاورمیانه به فروش می‌رسد. با توجه به این موضوع احتمال عدم فروش این مدل جدید در بازار ایالات متحده آمریکا وجود دارد.  18 مرداد 1397
1 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری