تست همراه اول

سرویس خبر
17 مرداد 1397 ساعت 10:30
0 نظر

 

تصاویر مخفیانه نسل جدید از مرسدس بنز CLA 45

به تازگی تصاویر جاسوسی نسل جدید مرسدس بنز CLA 45 در فضای مجازی منتشر شده است که ما را تا حدودی با طراحی آن آشنا می‌کند.

عکاسان موفق به شکار تصاویر جاسوسی نسل جدید مرسدس بنز CLA 45 شده‌اند. مرسدس بنز در گذشته نه چندان دور از خودروهای 4 درب کلاس A رونمایی کرد با این حال شاید این محصولات برای برخی از خریداران طراحی جذابی نداشته باشد. این شرکت آلمانی برای این بخش از مشتریان خود نسل جدید خودروهای کلاس CLA را توسعه می‌دهد.

در حالی که خودروی موجود در این تصاویر به خوبی پوشانده شده است، به علت استفاده از موتور 4 سیلندر مجهز به توربوشارژر جلو پنجره آن مشخص است. یکی از ورودی‌های هوای خودرو در بخش جلویی پوشانده نشده است تا دمای موتور افزایش پیدا نکند و هوای مورد نیاز آن تامین شود.

بر اساس این تصاویر چراغ‌های جلوی نسل جدید مرسدس بنز CLA 45 طراحی تهاجمی دارد و در بالای آن چراغ‌های LED قرار گرفته است. این خودرو از سقف شیشه‌ای بزرگی بهره می‌برد که باعث می‌شود نور زیادی در اختیار راننده و سرنشینان آن قرار بگیرد. در بخش پشتی سپر آن در مقایسه با نسل کنونی در بخش پایین‌تری قرار دارد. مرسدس بنز برای محصول جدید خود 4 خروجی اگزوز در نظر گرفته است.

در نسل جدید CLA 45 از یک موتور کاملا جدید 2.0 لیتری استفاده می‌شود. این موتور 4 سیلندر به همراه توربوشارژر قادر به تولید 400 اسب بخار (298 کیلووات) قدرت است. قدرت تولیدی این موتور به تمامی چرخ‌های CLA 45 منتقل می‌شود. در گذشته مدیر بازاریابی مرسدس بنز اعلام کرده بود که این شرکت از نسخه‌های 45 و 45 S خودروهای کلاس A رونمایی می کند بنابراین انتظار می‌رود شاهد معرفی این نسخه‌ها برای نسل جدید خودروهای کلاس CLA نیز باشیم.

انتظار می‌رود بالاترین نسخه این خودرو علاوه بر موتور 2.0 توربوشارژر با امکان تولید 400 اسب بخار قدرت، به موتور برقی نیز مجهز شود تا قدرت بیشتری را در اختیار راننده خود قرار دهد. در حال حاضر پیش بینی‌ها به معرفی این خودرو در سال آینده میلادی اشاره می‌کنند. نسخه AMG این خودرو در ابتدا به بازار عرضه نمی‌شود بنابراین برای ملاقات با آن باید مدت زمان بیشتری منتظر بمانیم.  17 مرداد 1397
0 نظر
5.00
  3 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری