تست همراه اول

سرویس خبر
17 مرداد 1397 ساعت 09:50
0 نظر

 

رندر بی‌ام‌و X7 بر اساس پتنت‌های آن منتشر شد

در گذشته تصاویری از بی‌ام‌و X7 به وسیله پتنت‌های آن منتشر شده بود. به تازگی شاهد انتشار رندر این خودرو با استفاده از پتنت‌های آن هستیم.

بی‌ام‌و در حال توسعه یک خودروی SUV بزرگ و قدرتمند است. بی‌ام‌و X7 با الهام از محصول مفهومی که این شرکت آلمانی در سال 2017 معرفی کرد طراحی خواهد شد. در گذشته شاهد انتشار تصاویر مخفیانه و پتنت این خودرو در فضای مجازی بوده‌ایم. حال بر اساس پتنت‌های این خودرو یک رندر از بی‌ام‌و منتشر شده است که طراحی آن را به نمایش می‌گذارد.

این تصویر به وسیله IndianAutosBlog در اینترنت منتشر شده که طراحی جذاب این خودرو را نشان می‌دهد. بخش جلویی این خودرو به محصول مفهومی بی‌ام‌و X7 iPerformance شباهت دارد. دیگر بخش‌های بدنه این خودرو از نظر طراحی تفاوت زیادی با محصولات رقیب خود مانند آئودی Q7 ندارد.

بخش جلویی بی‌ام‌و X7 میزبان چراغ‌‌ها با طراحی باریک و کشیده و جلو پنجره کلیه‌ای شکل محبوب این شرکت آلمانی است. جلو پنجره این خودرو مانند نسخه فیس‌لیفت بی‌ام‌و سری 7 در مقایسه با نسل کنونی بزرگ‌تر طراحی شده است و انتظار می‌رود که محصول نهایی این دارای چنین ویژگی باشد.

در حالی که رندر منتشر شده از بی‌ام‌و X7 شباهت زیادی به تصاویر پتنت این خودرو و همچنین نسخه مفهومی آن دارد، شاهد حضور المان‌های مخصوص و منحصر به‌فردی در آن هستیم. یکی از تفاوت‌های خودروی موجود در این رندر با تصاویر گذشته، نحوه طراحی دستگیره‌های درب آن است.

در حال حاضر نمی‌توان در رابطه با طراحی کابین بی‌ام‌و X7 اظهار نظر قطعی کرد با این حال انتظار می‌رود این خودرو به جدیدترین و بزرگ‌ترین سیستم سرگرمی این برند آلمانی مجهز شود. این خودرو دارای کیلومترشمار دیجیتال مشابه با بی‌ام‌و سری 8 خواهد بود. بی‌ام‌و قصد دارد این خودرو را در نسخه‌های مختلف با امکان حمل 6 و 7 سرنشین روانه بازارهای جهانی کند.

انتظار می‌رود قدرت این خودرو را یک موتور 8 سیلندر با حجم 4.4 لیتر تامین کند. این موتور از توربوشارژر دوقلو بهره می‌برد و قدرت تولیدی آن به وسیله یک جعبه دنده 8 سرعته اتوماتیک ZF به چرخ‌های بی‌ام‌و X7 منتقل می‌شود. این احتمال وجود دارد که بی‌ام‌و این محصول خود را مجهز به موتورهای دیزل نیز در اختیار مشتریان قرار دهد.

انتظار می‌رود در ماه‌های آینده از بی‌ام‌و X7 به صورت رسمی رونمایی شود. به احتمال زیاد با این محصول شرکت بی‌ام‌و در نمایشگاه خودروی بین‌المللی لس آنجلس در ماه نوامبر ملاقات می‌کنیم. هم اکنون نمونه اولیه این خودرو تولید شده است با این حال تا ورود نسخه نهایی بی‌ام‌و X7 به خط تولید این کمپانی باید چند ماه دیگر منتظر بمانیم.  17 مرداد 1397
0 نظر
4.25
  4 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری