تست همراه اول

سرویس خبر
16 مرداد 1397 ساعت 10:30
0 نظر

 

مرسدس بنز G63 لیموزین ضد گلوله با قیمت 1.2 میلیون دلار می‌تواند جان شما را نجات دهد!

در دنیا خودروهای ضد گلوله زیادی تولید می‌شوند. نمونه ضد گلوله مرسدس بنز G63 لیموزین یکی از آن‌ها بوده که قیمتی برابر با 1.2 میلیون دلار دارد.

اگر به یک خودروی ضد گلوله برای حفظ جان خود نیاز داشته باشید و رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا نیز نباشید، می‌توانید نگاهی به مرسدس بنز G63 لیموزین ضد گلوله داشته باشید. این خودرو از طراحی ظاهری خشنی بهره می‌برد و کابین لوکسی دارد. شرکت کانادایی INKAS که در زمینه تولید خودروهای ضد گلوله فعالیت دارد این محصول را توسعه داده است.

مرسدس بنز G63 لیموزین این برند از شیشه و بدنه ضد گلوله بهره می‌برد و سیستم‌های محافظتی برای آن در نظر گرفته شده است. در اطراف این محصول دوربین‌های مادون قرمز و حرارتی قرار گرفته است که قادر به تهیه فیلم است. فیلم‌های ضبط شده به یک سرور کلود امن منتقل می‌شود. این خودرو در برابر گلوله‌های 7.62 میلی‌متری و دو نارنجک DM51 از خود مقاومت نشان می‌دهد.

این هیولای 1.2 میلیون دلاری در کابین خود امکانات مناسبی را در اختیار سرنشینان قرار می‌دهد. برای صندلی‌های عقب سیستم ماساژور در نظر گرفته شده و سرنشینان می‌توانند به سیستم سرگرمی نیز دسترسی داشته باشند. این کمپانی برای سرنشینان عقب اپل تی‌وی 4K به همراه یک تلویزیون‌ با رزولوشن 4K در نظر گرفته است که از دستورات صوتی نیز پشتیبانی می‌کند. در این بخش سرنشینان به یخچال نیز دسترسی دارند. در این خودرو سیستم‌های روشنایی خاصی وجود دارند که می‌توانند برای جلوگیری از خستگی سرنشینان، نور خورشید و شرایط روز را برای آن‌ها بازسازی کنند.

قدرت مرسدس بنز G63 لیموزین ضد گلوله را یک موتور 8 سیلندر با حجم 5.5 لیتر تامین می‌کند. این موتور به همراه توربوشارژر دوقلو می‌تواند قدرتی برابر با 563 اسب بخار را در اختیار راننده قرار دهد. در حالی که اضافه شدن تجهیزات لوکس و امکانات برای جلوگیری از آسیب رسیدن به راننده و سرنشینان می‌تواند باعث افزایش وزن این خودرو شود، مرسدس بنز G63 لیموزین شتاب مناسبی دارد. شرکت INKAS این خودروی ضد گلوله را به صورت سفارشی برای مشتریان خود تولید می‌کند و شاهد تولید انبوه آن نخواهیم بود.  16 مرداد 1397
0 نظر
4.33
  6 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری