جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
16 مرداد 1397 ساعت 12:00
0 نظر

 

نسخه کانورتیبل لکسوس LC در حال توسعه قرار دارد

به نظر می‌رسد لکسوس در کنار توسعه LC F، به دنبال تولید نسخه کانورتیبل این خودروی جذاب نیز است.

در گذشته نه چندان دور تصاویر جاسوسی لکسوس LC F در فضای مجازی منتشر شده بود. خودروی موجود در این تصاویر به خوبی پوشانده شده بود با این حال شایعه توسعه نسخه قدرتمندتر لکسوس LC را تایید می‌کرد. تا به امروز شایعات زیادی در رابطه با توسعه نسخه GT لکسوس LC به عنوان یک‌ خودروی قدرتمند در اینترنت منتشر شده بود که بر اساس آن‌ها باید با محصول جدید این شرکت ژاپنی در سال 2020 ملاقات کنیم.

به تازگی گزارشی از سوی Auto Express منتشر شده که به توسعه یک نسخه دیگر از لکسوس LC اشاره می‌کند. این گزارش خبر از معرفی نمونه کانورتیبل این خودروی جذاب در سال 2020 می‌دهد. در گذشته شاهد انتشار شایعات و گزارش‌هایی در رابطه با این محصول بوده‌ایم. در حال حاضر تنها Auto Express ادعا می‌کند که بر اساس منابع داخل شرکت لکسوس به اطلاعاتی دست پیدا کرده که به توسعه حتمی این محصول اشاره دارد.

هم اکنون شرکت ژاپنی لکسوس در سبد محصولات خود یک خودروی کانورتیبل ندارد که برای این کمپانی یک نقص محسوب می‌شود. با این حال نیاز به یک خودروی کانورتیبل باید توسط نمایندگی‌های این شرکت در سراسر جهان مخصوصا آمریکای شمالی مشخص شود چرا که آن‌ها با درخواست مشتریان روبه‌رو هستند. 

چندین سال پیش لکسوس به دنبال معرفی خودروی کانورتیبل RC بود (این خودروی مفهومی LF-C2 نام داشت). این محصول بر پایه یک خودروی کوپه که فروش مناسبی در بازار نداشت توسعه یافته بود بنابراین نمایندگی‌های فروش محصولات این شرکت علاقه چندانی به عرضه آن نداشتند. این نمایندگی‌ها در فروش نمونه کوپه RC با مشکل مواجه بودند بنابراین در صورت معرفی نسخه کانورتیبل، این دستگاه نیز فروش کمی را در بازار تجربه می‌کرد. بیشتر فروشندگان خودروهای لکسوس به دنبال معرفی کراس‌اوورهای جدید بودند.

لکسوس به تازگی از نسل جدید کراس‌اوورهای خود رونمایی کرده تا پاسخگوی نیاز مشتریان باشد. علاوه بر بروزرسانی نسخه‌های کنونی، این شرکت از کراس‌اوور کاملا جدید UX نیز رونمایی کرده است. بر اساس شایعات این برند ژاپنی در حال توسعه یک کراس‌اوور بزرگ‌تر با سه ردیف صندلی است. این محصولات باعث می‌شود که نمایندگی‌ها فروش بیشتری در بازار داشته باشند. با توجه به این موضوع انتظار می‌رود لکسوس محصولات بیشتری را توسعه دهد. 

لکسوس به این موضوع پی برده که باید یک خودروی کانورتیبل به سبد محصولات خود اضافه کند تا بتواند نیاز بخشی از مشتریان خود را برآورده سازد. این احتمال وجود دارد که با معرفی یک محصول جذاب و قدرتمند خریداران بیشتری نسبت به خرید آن از خود تمایل نشان دهند و نمایندگی‌ها نیز لکسوس را تحت فشار قرار ندهند. لازم به ذکر است؛ یکی از دلایل اصلی توسعه خودروی کانورتیبل توسط لکسوس مربوط به توسعه محصولات مشابه توسط شرکت‌های رقیب است. بی‌ام‌و به تازگی اعلام کرده نمونه کانورتیبل بی‌ام‌و سری 8 را سال آینده میلادی معرفی می‌کند.  16 مرداد 1397
0 نظر
5.00
  3 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری