تست همراه اول

سرویس خبر
14 مرداد 1397 ساعت 11:34
8 نظر

 

هوآوی با پیشی گرفتن از اپل برند دوم بازار گوشی های هوشمند جهان شد

هوآوی همچنین موفق به ثبت رکورد 41% رشد سالیانه بهتر از اپل و سامسونگ شد

هوآوی با عنوان یکی از مطرح ترین تولیدکنندگان گوشی های هوشمند جهان در نیمه اول سال 2018 از برند اپل پیشی گرفت. بر مبنای آخرین گزارش IDC ، هوآوی15.8 درصد و اپل 12.1 درصد ازفروش بازار را مال خود کرده اند.

قرارگیری هوآوی در جایگاه دوم جهان یک نقطه ی عطف در صنعت موبایل است که میتواند بالغ بر 54.2 میلیون دستگاه همراه با رکورد 15.8% در سهم بازارثبت کند. هوآوی همچنین با ثبت رکورد 41% پیشرفت سالانه برتر از دو برند دیگر سامسونگ و اپل با این شاخص قرار گرفت.

لازم به ذکر است که هوآوی توانست در منطقه ی خاورمیانه و افریقا نیز از اپل پیشی بگیرد.بر اساس گزارش ماه می شرکت GFK سهم بازار هوآوی در منطقه ی خاورمیانه و افریقا 21 % است که پیشرفت 31.25 درصدی سهم بازار در دسامبر 2017 داشته است.

هوآوی در صنعت گوشی های هوشمند به عنوان پیشرو حوزه نوآوری عمل کرده است. نکته ی قابل توجه این است که این شرکت با صرف 45 میلیارد دلاردر 10 سال گذشته ششمین سرمایه گذار بزرگ در تحقیق و توسعه در سطح جهانی است.


 

اعطای جوایز بین المللی مختلف به هوآوی نیز گواه آن است که تلاش های شرکت بی ثمر نبوده است.هوآوی پرچم دار چیپ ست هوش مصنوعی در صنعت تلفن های هوشمند است و همچنین اولین پردازنده برخوردار از واحد پردازش عصبی یا NPU را به بازار عرضه کرده است .

گوشی پرچم دار HUAWEI P20 Pro با تکنولوژی بی سابقه ی دوربین 40 مگاپیکسلی و ویژگی های فوق العاده در عکاسی در شب به بازار معرفی شده است. سری  HUAWEI P20 تنها پس از چند ماه از عرضه به بازار موفق به کسب تقاضاهای بسیار زیادی در حدود 6 میلیون دستگاه در گروه گوشی های برتر جهان شد.

Huawei با انتشار فن آوری GPU Turbo  به کاربران اجازه می دهد تا بدون نیاز به ارتقاء دستگاه های خود و بدون هیچ هزینه ای از دستگاه های بهبود یافته برای تجربه بازی لذت برند ومیزان  تعهد خود به اهمیت  نوآوری و خدمات مشتری را به همگان نشان دهند.

این شرکت اخیرا اعلام کرده است که در دومین سال متوالی در مارک های ارزشمند Forbes قرار گرفته است و تنها شرکت چینی در لیست سال 2018 است.

با اطمینان میتوان گفت هوآوی با پیشرفت هرروزه در صنعت تلفن های همراه حتی لحظه ای از شگفت زده کردن طرفداران خود فروگذار نکرده است.  14 مرداد 1397
8 نظر
5.00
  4 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری