تست همراه اول

سرویس خبر
14 مرداد 1397 ساعت 16:25
1 نظر

 

رسما تایید شد: معرفی بی‌ام‌و سری 8 کانورتیبل در سال 2019

شرکت آلمانی بی‌ام‌و به صورت رسمی اعلام کرد از محصولات کانورتیبل و گرن کوپه سری 8 در سال آینده میلادی رونمایی می‌کند.

هم اکنون نمونه کوپه بی‌ام‌و سری 8 در خط تولید این کمپانی آلمانی قرار دارد با این حال این خودرو و نمونه‌های مختلف آن هنوز راه طولانی در پیش دارند. تا به امروز تصاویری از نسخه‌های گرن کوپه و کانورتیبل این خودرو در فضای مجازی منتشر شده است. در حالی که انتظار می‌رفت این شرکت در اواخر سال جاری میلادی و نمایشگاه بین‌المللی خودروی پاریس از این محصولات رونمایی کند، باید در سال آینده میلادی منتظر ملاقات با آن‌ها باشیم. 

بر اساس گزارشی که به تازگی توسط Motor1 منتشر شده، مدیر عامل بی‌ام‌و، هارالد کروگر رسما اعلام کرده در سال آینده میلادی از بی‌ام‌و سری 8 گرن کوپه و کانورتیبل رونمایی می‌شود. هارالد کروگر به این موضوع اشاره کرده که شرکت تحت مدیریش در سال 2019 برای معرفی این محصولات کنفرانسی را برگزار می‌کند. انتظار می‌رود قبل از معرفی این دو خودرو از بی‌ام‌و M8 به صورت رسمی رونمایی شود. این احتمال وجود دارد که این برند از نسخه برقی بی‌ام‌و سری 8 نیز در آینده رونمایی کند. 

بی‌ام‌و قصد دارد در آینده از محصولات بی‌نظیری رونمایی می‌کند. نسل جدید بی‌ام‌و Z4 و بی‌ام‌و X7 بخشی از این دستگاه‌ها را تشکیل می‌دهند. بر اساس شایعات نسل جدید بی‌ام‌و سری 3 نیز سال آینده روانه بازار می‌شود. به نظر می‌رسد برای ملاقات با این خودرو باید تا برگزاری نمایشگاه خودروی پاریس در ماه اکتبر سال جاری میلادی صبر کنیم. بی‌ام‌و قصد دارد در سال 2019 از نسل جدید X6 و نسخه فیس‌لیفت سری 7 نیز به صورت رسمی رونمایی کند. این احتمال وجود دارد که در کنار این محصولات با نسخه M بی‌ام‌و X3 و X4 در سال آینده میلادی ملاقات کنیم. 

بی‌ام‌و سری 8 گرن کوپه بر اساس نسخه کوپه این خودرو توسعه می‌یابد با این تفاوت که به علت استفاده از 4 درب، دارای پلتفرم کشیده‌تری است. این خودرو در بازار باید با پورشه پانامرا رقابت کند. انتظار می‌رود موتور مورد استفاده در نمونه‌های کوپه و کانورتیبل یکسان باشد. با توجه به این موضوع بی‌ام‌و سری 8 کانورتیبل به موتور 8 سیلندر با حجم 4.4 لیتر و توربوشارژر دوقلو مجهز می‌شود. این موتور قادر به تولید 523 اسب بخار قدرت است. 

در گذشته نه چندان دور تصاویر جاسوسی بی‌ام‌و سری 8 کانورتیبل در اینترنت منتشر شده بود که این خودرو را بدون پوشش محافظ به نمایش می‌گذاشت. این محصول در مقایسه با خودروهای کانورتیبل دیگر از سقف سبک‌تری بهره می‌برد با این حال در مقایسه با نسخه کوپه خود وزن بیشتری دارد. این موضوع باعث می‌شود که بی‌ام‌و سری 8 کانورتیبل در مقایسه با نسخه کوپه شتاب کمتری را در اختیار راننده خود قرار دهد.  14 مرداد 1397
1 نظر
4.50
  4 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری