تست همراه اول

سرویس خبر
6 مرداد 1397 ساعت 11:45
1 نظر

 

امکان توسعه کرا‌س‌اوور میتسوبیشی میراژ؛ اقدام عجیب شرکت ژاپنی

میتسوبیشی میراژ یک خودروی هاچ‌بک شهری محسوب می‌شود با این حال گزارشی جدید به توسعه نسخه کراس‌اوور آن اشاره می‌کند.

میتسوبیشی از نام Eclipse برای توسعه یک خودروی کوپه جدید استفاده نکرده است بلکه محصول کراس‌اوور جدید خود را با این نام معرفی کرده است. میتسوبیشی تصمیم گرفته با استفاده از کلمه کراس مشتریان خود را اشتباه خارج کند و خودروی جدیدش را با نام Eclipse Cross به فروش برساند. به تازگی گزارشی از سوی Response.jp منتشر شده که بر اساس آن احتمال دارد میتسوبیشی از نام یکی دیگر از محصولات کنونی خود برای کراس‌اووری در آینده استفاده کند.

میتسوبیشی میراژ یک خودروی هاچ‌بک شهری بوده که با قیمت اقتصادی در اختیار خریداران قرار می‌گیرد. گزارش جدید به این موضوع اشاره دارد که میتسوبیشی از نام میراژ برای کراس‌اوور آینده خود استفاده می‌کند. در حال حاضر در رابطه با حذف کامل خودروی هاچ‌بک میراژ از خط تولید این کمپانی ژاپنی اطلاعاتی در اینترنت منتشر نشده و نمی‌توان در این رابطه اظهار نظر قطعی کرد. این احتمال وجود دارد که میتسوبیشی در کنار فروش نسخه کنونی این خودرو، میراژ کراس را نیز به عنوان یک محصول کراس‌اوور روانه بازار کند.

گزارش جدید با اطلاعاتی که در گذشته در رابطه با محصولات آینده میتسوبیشی در اینترنت منتشر شده بود، متفاوت است. همانطور که می‌دانید شرکت‌های رنو، نیسان و میتسوبیشی یک اتحاد را تشکیل می‌دهند. بر اساس گزارش‌های گذشته نسل آینده میراژ بر پایه رنو کلیو توسعه پیدا می‌کند. با این حال گزارش‌ جدیدی که از کشور ژاپن در اینترنت منتشر شده، کراس‌اوور میراژ را مشابه با نیسان جوک می‌داند. نیسان جوک فروش مناسبی را در بازار ایالات متحده آمریکا تجربه نمی‌کند بنابراین شاید محصول جدید شرکت میتسوبیشی بتواند به موفقیت مناسبی در این بازار دست پیدا کند.

بر اساس گزارش جدید نسل آینده میتسوبیشی میراژ بدون توجه به کلاس خودرویی خود به یک موتور 3 سیلندر با حجم 0.9 لیتر مجهز می‌شود. این موتور قادر به تولید 94 اسب بخار قدرت است. این موتور در مقایسه با نسل کنونی میراژ یک پیشرفت بزرگ محسوب می‌شود با این حال برای یک خودروی کراس‌اوور در دنیای کنونی بسیار ناامیدکننده است. شایعات به استفاده از موتور 1.5 لیتری دیزل در نسل آینده میراژ و همچنین توسعه نسخه برقی آن اشاره می‌کنند.

برخی شایعات به توسعه محصولی با نام لنسر از سوی این شرکت ژاپنی اشاره می‌کنند. در صورتی‌ که شایعات حقیقت داشته باشند نمونه جدید لنسر یک خودروی کراس‌اوور است. در حالت کلی احتمال توسعه نسخه کراس‌اوور میتسوبیشی میراژ و لنسر وجود دارد. به نظر می‌رسد شرکت‌های سازنده خودرو قادر به تولید خودروهای کراس‌اوور کافی برای رفع نیاز مشتریان نیستند. فروش خودروهای سدان در بازار با کاهش مواجه شده است در همین راستا بسیاری از شرکت‌ها در حال سرمایه‌گذاری بر روی محصولات کراس‌اوور هستند.

در حالی که بسیاری از علاقه‌مندان به صنعت خودرو منتظر معرفی نسخه سدان و یا کوپه میتسوبیشی لنسر با موتورهای قدرتمند و با طراحی جذاب هستند، این محصولات به احتمال زیاد در بازار به فروش مناسبی دست پیدا نمی‌کنند. تغییر در بازار باعث شده بسیاری از شرکت‌ها به تولید خودروهای کراس‌اوور مشغول شوند و میتسوبیشی نیز از این قاعده مستثنی نیست. با توجه به این موضوع توسعه یک خودروی کراس‌اوور جدید با نام لنسر از سوی این شرکت ژاپنی وجود دارد.  6 مرداد 1397
1523 بازدید
1 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری