جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
6 مرداد 1397 ساعت 12:00
3 نظر

 

رانندگان از خودروهای جنسیس بیشتر از محصولات پورشه رضایت دارند!

بر اساس تحقیقاتی که به تازگی توسط JD Power صورت گرفته است، صاحبان محصولات جنسیس در مقایسه با رانندگان پورشه از خودروهای خود رضایت بیشتری دارند.

به نظر می‌رسد شرکت‌های خودروسازی کره‌ای هیوندای، کیا و جنسیس وضعیت مناسبی را در بازار تجربه می‌کنند و توانسته‌اند رضایت خریداران محصولات خود را جلب کنند. در گذشته جنسیس توانسته بود در یک تحقیق در مقایسه با دیگر شرکت‌های مطرح در صنعت خودرو، بیشترین رضایت را در میان مشتریان خود داشته باشد. به تازگی مطالعاتی توسط JD Power صورت گرفته است که در آن شرکت جنسیس برای چندمین بار موفق به شکست رقیبان خود در زمینه کیفیت اولیه و جلب رضایت مشتریان شده است.

در حالی که شاید برخی از علاقه‌مندان به صنعت خودرو قابلیت اطمینان یک خودرو را که محصولات لکسوس در آن حکمرانی می‌کنند را مهم‌تر بدانند، کیفیت اولیه یک اتومبیل نیز از اهمیت بسیار بالایی برای خریداران برخوردار است. جنسیس موفق شده در این زمینه در تحقیقات صورت گرفته توسط JD Power به مقام اول دست پیدا کند و بالاتر از شرکت‌های مطرحی مانند پورشه‌ و بی‌ام‌و قرار بگیرد.

در این مطالعه نزدیک به 68 هزار صاحب خودروی جدید مورد بررسی قرار گرفتند. نتایج بدست آمده توسط این تحقیق پس از 90 روز خرید یک خودروی جدید توسط رانندگان مختلف صورت گرفته است. در این تحقیق میزان احساسات خریدار و تمایلات آن نسبت به 77 ویژگی جدید مورد بررسی قرار گرفته است. از این اطلاعات خودروسازها برای ایجاد بهبود در محصولات آینده خود استفاده می‌کنند.

در بررسی‌های صورت گرفته به وسیله JD Power سقف امتیازها 1000 در نظر گرفته شده است. جنسیس با کسب امتیاز 884 موفق شده در مقایسه با رقبای خود در بالاترین رتبه قرار بگیرد. در مقام دوم شرکت پورشه با کسب امتیاز 883 قرار گرفته است. در مقام‌های بعدی به ترتیب شرکت‌های بی‌ام‌و، لینکلن، مرسدس بنز، آئودی، ولوو، کادیلاک، لندرور، لکسوس، اینفینیتی و جگوار قرار گرفته‌اند.

شرکت لینکلن در مقایسه با سال گذشته میلادی موفق شده 12 امتیاز بیشتر کسب کند. سیستم ناوبری محصولات این کمپانی موفق به کسب امتیاز 915 شده که در مقایسه با شرکت‌های رقیب بسیار بیشتر است. بیشترین افت را در این لیست شرکت جگوار تجربه کرده که دلیل آن مربوط به عدم معرفی خودروی جدید در سال 2018 است. شورلت در میان برندهای تولیدکننده خودروهای غیرلوکس بالاترین مقام را کسب کرده و کمپانی ژاپنی میتسوبیشی در پایین‌ترین مقام در این لیست قرار گرفته است.

  6 مرداد 1397
3 نظر
5.00
  9 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری