تست همراه اول

سرویس خبر
11 شهریور 1397 ساعت 15:22
21 نظر

 

مراسم اهدای جوایز برندگان مسابقه پیش‌بینی جام جهانی جی‌اس‌ام برگزار شد

با پایان مسابقه پیش‌بینی جام جهانی ۲۰۱۸ جی‌اس‌ام اسامی برندگان خوش‌شانس این مسابقه مشخص شده و روز گذشته جوایز این برندگان اهدا شد.

جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با تمام هیجانات و شگفتی‌ها به پایان رسیده و خرسندیم که اعلام کنیم اسامی برندگان مسابقه پیش‌بینی جی‌اس‌ام مشخص شده است. مسابقه پیش‌بینی جام جهانی ۲۰۱۸ جی‌اس‌ام با استقبال قابل توجهی از سوی مخاطبان جی‌اس‌ام مواجه شد و رقابت خیلی نزدیکی بین نفرات اول وجود داشت. به‌طوریکه نفرات اول تا سوم تنها با یک امتیاز اختلاف در جایگاه خود قرار گرفته‌اند که اتفاق کم‌نظیری به‌شمار می‌رود. روز گذشته این برندگان با حضور در فروشگاه گو اسپرت شعبه مرکز خرید روشا، جوایز خود را دریافت کردند.

همانطور که از شروع مسابقه اعلام شده بود، نفر اول برنده کارت هدیه ۱۰ میلیون تومانی جهت خرید از فروشگاه GoSport، نفر دوم برنده کمک هزینه خرید گوشی هوشمند تا ۶.۵ میلیون تومان و نفر سوم برنده کمک هزینه خرید کنسول بازی دلخواه تا ۲.۵ میلیون تومان شده‌اند. همچنین به نفرات چهارم تا دهم نیز هرکدام یک کارت هدیه ۲۰۰ هزار تومانی جهت خرید از فروشگاه محصولات ورزشی GoSport تقدیم می‌شود.

اسامی برندگان به ترتیب عبارتند از:

نفر اول

ابراهیم نوروزی ثانی یدکی

نفر دوم

آرش قجاوند

نفر سوم

اسداله عوض چینی

۴- علی آل هاشم

۵- مهرداد ناطقی

۶- مصطفی رحیمی

۷- علی حبیب زاده

۸- امین رفعت

۹- آذر حیدری

۱۰- ملک دانشی

همچنین خانم ندا وحدتی با قرعه‌کشی از بین تمام شرکت‌کنندگان به عنوان برنده کارت هدیه یک میلیون تومانی فروشگاه GoSport انتخاب شده‌اند. با مسابقه‌های بعدی جی‌ا‌س‌ام همراه باشید!  11 شهریور 1397
21 نظر
4.10
  10 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری