تست همراه اول

سرویس خبر
31 تیر 1397 ساعت 10:50
0 نظر

 

انتشار تصاویر جدیدی از مدل 2019 بی‌ام‌و سری 8 کانورتیبل

بی‌ام‌و در گذشته نه چندان دور از نمونه کوپه سری 8 رونمایی کرد با این حال معرفی نسخه کانورتیبل آن را به آینده موکول کرد. به تازگی تصاویری از این خودرو در اینترنت منتشر شده است.

به تازگی تصاویر جاسوسی بی‌ام‌و سری 8 کانورتیبل در فضای مجازی منتشر شده که این دستگاه را بدون پوشش محافظ به نمایش می‌گذارد. در سال گذشته میلای شرکت آلمانی بی‌ام‌و خبر از معرفی محصولات سری 8 خود داد. در ابتدا این خودروساز از نمونه کوپه این خودرو رونمایی کند. بر اساس تصاویر جاسوسی جدید این برند آلمانی خود را برای معرفی نمونه کانورتیبل بی‌ام‌و سری 8 آماده می‌کند. 

تصاویر ثبت شده بی‌ام‌و سری 8 این خودرو را در کشور اسکاتلند نشان می‌دهد. در حالی که در گذشته نیز شاهد انتشار تصاویر مخفیانه این خودرو در اینترنت بوده‌ایم، برای اولین بار تصاویر این خودرو بدون پوشش محافظ در اینترنت منتشر شده است. در این تصاویر طراحی بی‌ام‌و سری 8 کانورتیبل به خوبی مشخص است. 

در حالی که نزدیک به 12 ماه تا معرفی رقیب مرسدس بنز کلاس S کابریولت زمان باقی مانده است، تصاویر جدید نشان از اتمام مراحل طراحی این خودرو دارد. این محصول در بخش طراحی شباهت‌های زیادی به نسخه کوپه خود دارد. در بخش جلویی طراحی جلوپنجره، سپر و چراغ‌های LED بدون تغییر باقی مانده‌اند. 

در تصاویر جاسوسی گذشته سقف این خودرو جنسی پارچه‌ای داشت. استفاده از پارچه برای سقف این خودرو علاوه بر افزایش سرعت باز و بسته شدن آن، وزن کلی خودرو را نیز کاهش می‌دهد. با وجود استفاده از سقف پارچه‌ای انتظار می‌رود وزن نمونه کانورتیبل در مقایسه با نسخه کوپه نزدیک به 100 تا 125 کیلوگرم بیشتر باشد. 

تصاویر منتشر شده مدل M850i را به نمایش می‌گذارد که انتظار می‌رود دارای موتور یکسان با نمونه کوپه باشد. به احتمال زیاد نمونه پایه این خودرو، 840d به موتور 6 سیلندر دیزلی با حجم 3.0 لیتر مجهز شود که قادر به تولید 320 اسب بخار قدرت است. بالاترین نمونه این خودرو، M850i از موتور 8 سیلندر با حجم 4.4 لیتر و‌ توربوشارژر دوقلو بهره می‌برد. 

این موتور 530 اسب بخاری سرعت نمونه کوپه بی‌ام‌و سری 8 را در مدت زمان 3.7 ثانیه از صفر به 100 کیلومتر بر ساعت می‌رساند. با توجه به وزن بالاتر نمونه کانورتیبل، انتظار می‌رود شتاب آن در محدوده 4 ثانیه باشد. تمامی مدل‌های این خودرو به سیستم xDrive بی‌ام‌و و سیستم چهار چرخ محرک مجهز می‌شود. 

بی‌ام‌و قصد دارد از نمونه M این خودرو نیز رونمایی کند. انتظار می‌رود نسخه‌های کوپه و کانورتیبل با برند M معرفی شوند. هدف از عرضه این محصول رقابت با محصولات سری AMG مرسدس بنز کلاس S است. بی‌ام‌و قصد دارد در آینده محصولات بیشتری را معرفی کند که از میان آن‌ها می‌توان به Z4 و خودروی شاسی بلند X7 اشاره کرد.  31 تیر 1397
0 نظر
5.00
  4 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری