تست همراه اول

سرویس خبر
27 تیر 1397 ساعت 14:20
1 نظر

 

برای اولین بار تصاویر مخفیانه نسل جدید هیوندای i40 منتشر شد

هیوندای به دنبال معرفی نسل جدید i40 است. به تازگی تصاویر جاسوسی این خودرو در فضای مجازی منتشر شده است.

هیوندای i40 در سگمنتی قرار دارد که محصولات قدرتمندی مانند فولکس واگن پاسات، فورد موندئو، اشکودا سوپربی و اوپل اینسیگنیا در آن به فروش می‌رسد. حضور این خودروها باعث می‌شود که هیوندای برای فروش i40 با مشکل روبه‌رو باشد. نزدیک به 8 سال است که نسل کنونی این محصول هیوندای در بازار حضور دارد، بنابراین زمان معرفی مدل جدید آن فرا رسیده است. 

در آگوست سال 2017 تصاویر مخفیانه نسل جدید هیوندای i40 به اینترنت راه پیدا کرد که البته پس از مدتی مشخص شد این خودرو در حقیقت نسل کنونی i40 است. امروز برای اولین بار نمونه آزمایشی نسل جدید هیوندای i40 توسط عکاسان شکار شده است. بر اساس این تصاویر نسل آینده هیوندای i40 تفاوت زیادی با نسخه کنونی دارد. به نظر می‌رسد نسل آینده این محصول طراحی مشابه با فولکس واگن آرتئون و پژو 508 داشته باشد. 

در حال حاضر نمی‌توان در رابطه با طراحی نسل جدید هیوندای i40 اظهار نظر قطعی کرد. این خودرو می‌تواند به صورت سدان و یا لیفت بک روانه بازار شود، البته تصاویر منتشر شده حاکی از عرضه نسخه سدان این خودرو به بازار است. 

این احتمال وجود دارد که نسل آینده i40 طراحی شبیه به نمونه فیس لیفت هیوندای سوناتا داشته باشد و به‌جای این خودرو در بازارهای اروپایی هیوندای i40 عرضه شود. در ماه گذشته چند تصویر مخفیانه از هیوندای سوناتا فیس لیفت در ایالات متحده آمریکا منتشر شده بود. بر اساس تصاویر جاسوسی i40، این دو خودرو دارای المان‌های طراحی یکسان زیادی هستند. 

هیوندای می‌تواند یک خودرو را با نام‌های مختلف در بازارهای متفاوتی به فروش برساند. مهندسان این شرکت کره‌ای با توسعه یک محصول و عرضه آن با نام‌های مختلف در بازارهای هدف، در هزینه‌های هیوندای صرفه‌جویی می‌کنند. در همین راستا احتمال دارد سوناتا با نام هیوندای i40 در دسترس خریداران اروپایی قرار بگیرد. 

بدون توجه به این موضوع که تصاویر منتشر شده مربوط به نسل آینده هیوندای i40 و یا نسخه فیس لیفت هیوندای سوناتا برای بازار ایالات متحده آمریکا هستند، باید به این نکته اشاره کرد که هیوندای در طراحی آن از خودروی مفهومی Le Fil Rouge که در ماه مارس در نمایشگاه خودروی بین‌المللی ژنو معرفی شده بود، الهام گرفته است. هیوندای از این خودرو مفهومی به عنوان نمادی از زبان طراحی نسل آینده محصولات خود در این نمایشگاه رونمایی کرده بود. انتظار می‌رود نسل آینده i40 و همچنین نمونه فیس‌لیفت هیوندای سوناتا در سال آینده میلادی معرفی و به بازار عرضه شوند.  27 تیر 1397
1 نظر
4.67
  3 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری