تست همراه اول

سرویس خبر
27 تیر 1397 ساعت 10:10
0 نظر

 

خودروی برقی مینی سال آینده میلادی عرضه می‌شود

شرکت مینی به وسیله بی‌ام‌و مدیریت می‌شود. این کمپانی به دنبال عرضه خودروی الکتریکی خود در سال آینده میلادی است.

گروه بی‌ام‌و تایید کرده است که به تمامی اهداف خود بر اساس برنامه‌‌ریزی‌های صورت گرفته دست پیدا می‌کند. در همین راستا این شرکت سال آینده میلادی خودروی مینی برقی را در اختیار خریداران قرار می‌دهد. بی‌ام‌و علاوه بر اعلام زمان عرضه این محصول، تصاویری از آن را نیز منتشر کرده است. 

در سال گذشته این برند از مینی برقی برای اولین بار رونمایی کرد. این خودرو در راستای استراتژی بی‌ام‌و مبنی بر عرضه محصولات الکتریکی روانه بازار می‌شود. این خودرو بر اساس نسخه 2 و 3 درب هاچ‌بک توسعه پیدا می‌کند. این محصول به‌جای موتور بنزینی به موتور و قطعات برقی مجهز می‌شود. مینی برقی از نظر طراحی تفاوت‌هایی با نمونه معمولی خود دارد. 

این اطلاعات جدید توسط این شرکت در فستیوال Goodwood در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته است. نمونه مفهومی مینی برقی برای اولین بار در سال گذشته میلادی در نمایشگاه بین‌المللی خودروی فرانکفورت در معرض دید عموم قرار گرفت. این خودرو اولین محصول کاملا برقی شرکت مینی محسوب می‌شود، البته این برند نزدیک به یک دهه پیش خودروی مفهومی مینی E را معرفی کرده بود. 

قطعات مربوط به موتور برقی این محصول به وسیله بی‌ام‌و در کشور آلمان تولید می‌شود. در این کارخانه علاوه بر قطعات موردنیاز مینی برقی، قطعات خودروهای بی‌ام‌و i3 و i8 نیز تولید می‌شود. در اوایل سال جاری میلادی شرکت مینی نسخه پلاگین هیبریدی خودروی مینی کانتریمن و نسخه الکتریکی و کانورتیبل کوپر کلاسیک را در نمایشگاه خودروی نیویورک به نمایش گذاشت. 

مدیر بخش طراحی شرکت مینی، Oliver Heilmer در رابطه با محصول جدید این شرکت می‌گوید:

مینی یک خودروی شهری محسوب می‌شود و عرضه نسخه برقی آن یک اقدام منطقی است. طرح‌های اولیه ما برای نمونه برقی مینی، نشان‌دهنده دیدگاه ما در رابطه با اتصال گذشته با آینده است. 

بر اساس تصاویر منتشر شده از مینی برقی، طراحی این خودرو با الهام نسخه هاچ‌بک این خودرو و نمونه مفهومی معرفی شده در سال گذشته میلادی صورت گرفته است. برای اطلاع از مشخصات دقیق این محصول باید تا زمان معرفی نمونه نهایی و عرضه آن به بازار صبر کنیم.  27 تیر 1397
0 نظر
4.00
  3 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری