سرویس خبر
26 تیر 1397 ساعت 16:00
0 نظر

 

انتشار تصاویر مخفیانه جدید از بی‌ام‌و X7

کمپانی آلمانی بی‌ام‌و به دنبال افزایش تعداد محصولات شاسی بلند خود در بازار است. به تازگی تصاویر جاسوسی جدید بی‌ام‌و X7 در اینترنت منتشر شده است.

بی‌ام‌و در حال توسعه رقیب مرسدس بنز GLS است. این کمپانی آلمانی ماه‌های آینده از نسل اول ‌بی‌ام‌و X7 به صورت رسمی رونمایی می‌کند. به تازگی تصاویر مخفیانه از نمونه آزمایشی بی‌ام‌و X7 در فضای مجازی منتشر شده که آن را در هنگام انتقال به یکی از مراکز تحقیقاتی به نمایش می‌گذارد. حضور کالیپرهای آبی رنگ ترمز و همچنین آینه‌های جانبی نقره‌ای می‌تواند نشان‌دهنده این باشد که با نسخه M بی‌ام‌و X7 روبه‌رو هستیم. 

بی‌ام‌و به تازگی از نسل جدید X5 رونمایی کرده و آن را در نسخه‌ای مجهز به 3 ردیف صندلی نیز در اختیار خریداران قرار می‌دهد. بر اساس تصاویر به نظر می‌رسد بی‌ام‌و X7 نیز دارای 3 ردیف صندلی باشد که البته ردیف سوم مناسب افراد بزرگسال نیست. به نظر می‌رسد بی‌ام‌و تا جای ممکن این خودرو را بزرگ طراحی کرده تا فضای کافی در اختیار راننده و سرنشینان قرار بگیرد. 

با توجه به ابعاد این دستگاه انتظار می‌رود بی‌ام‌و X7 فضای بار زیادی را در اختیار خریدار خود قرار دهد. در صورتی که راننده از ردیف دوم صندلی‌های این خودرو استفاده نکند، ‌در مقایسه با نسل جدید بی‌ام‌و X5 به فضای بار بیشتری دسترسی پیدا می‌کند. اگر چه در تصاویر جدید نحوه طراحی فضای داخلی این خودرو به نمایش گذاشته نشده است، در گذشته تصاویر جاسوسی از کابین بی‌ام‌و X7 در فضای مجازی منتشر شده بود. 

بر اساس این تصاویر جاسوسی بی‌ام‌و برای طراحی داخلی X7 از محصولات سری 7 خود الهام گرفته است. به احتمال زیاد بی‌ام‌و تا قبل از پایان سال جاری میلادی از این خودرو رونمایی می‌کند. انتظار می‌رود این برند آلمانی در اوایل سال 2020 از یک خودروی شاسی بلند جدید از سری 8 رونمایی کند. در سال 2020 با بی‌ام‌و X8 به عنوان بهترین و قدرتمندترین خودروی SUV این آلمانی ملاقات خواهیم کرد.  26 تیر 1397
0 نظر
5.00
  4 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری