تست همراه اول

سرویس خبر
24 تیر 1397 ساعت 17:15
3 نظر

 

رکورد فروش جدید لامبورگینی در نیمه اول سال 2018

شرکت ایتالیایی لامبورگینی در نیمه اول سال جاری میلادی محصولات زیادی را روانه بازار کرده است. این برند در این بازه زمانی 2,327 خودرو فروخته است.

لامبورگینی موفق شده تعداد زیادی سوپراسپرت در نیمه اول سال 2018 به فروش برساند. میزان فروش این برند در نیمه اول سال جاری میلادی بیشتر از مجموع فروش این شرکت در سال 2013 بوده است. به تازگی شرکت لامبورگینی آمار فروش خود برای نیمه اول 2018 را منتشر کرده است. بر اساس این آمار لامبورگینی موفق شده در بازه زمانی ژانویه تا ژوئن 2,327 خودرو را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. 

دلیل اصلی افزایش 11 درصدی فروش خودروهای این شرکت مربوط به افزایش تقاضا برای خرید لامبورگینی اوراکان است. در این بازه زمانی 1,604 خریدار این خودروی لامبورگینی را سفارش داده‌اند که در مقایسه با محدوده زمانی مشابه در سال گذشته، 204 دستگاه افزایش یافته است. در بازه زمانی ژانویه تا ژوئن شاهد فروش 637 دستگاه لامبورگینی اونتادور بوده‌ایم که بر اساس گفته این شرکت ایتالیایی میزان تقاضا برای اونتادور در مقایسه با نیمه اول سال 2017 تغییراتی را تجربه نکرده است. 

لامبورگینی از اواخر ماه جاری میلادی خودروی شاسی بلند Urus را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. با آغاز فروش این خودرو انتظار می‌رود مجموع فروش خودروهای لامبورگینی تا پایان سال 2018 به بیش از 6 هزار خودرو افزایش پیدا کند. زمانی که اوروس مراحل توسعه خود را طی می‌کرد لامبورگینی خبر از برنامه خود برای تولید بیش از 6 هزار خودرو در سال 2018 داده بود. 

درآمد لامبورگینی برای اولین بار در سال 2017 به بیش از 1 میلیارد دلار رسید. با شروع تحویل لامبورگینی Urus به مشتریان و افزایش فروش محصولات این کمپانی، لامبورگینی وارد فاز جدیدی می‌شود و جدی‌تر از گذشته در بازار خودروهای سوپراسپرت فعالیت می‌کند.

علاوه بر لامبورگینی Urus، این شرکت ایتالیایی یک محصول ویژه دیگر را نیز در دست توسعه دارد. لامبورگینی اونتادور SVJ یک سوپرکار مناسب مسیرهای مسابقه‌ای است. در این نمونه آیرودینامیک بهبود پیدا ‌خواهد کرد و موتور مورد استفاده در آن در مقایسه با اونتادور S 740PS قدرت بیشتری را در اختیار راننده قرار می‌دهد (730 در برابر 779 اسب بخار).

این احتمال وجود دارد که لامبورگینی اونتادور SVJ به رکورد جدیدی در نوربرگ رینگ دست پیدا کند. بر اساس شایعات این خودرو می‌تواند در مدت زمان 6 دقیقه و 45 ثانیه مسیر این پیست را طی کند. این رکورد توسط لامبورگینی تایید نشده است بنابراین احتمال تغییر آن وجود دارد.  24 تیر 1397
3 نظر
5.00
  7 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری