تست همراه اول

سرویس خبر
24 تیر 1397 ساعت 09:50
0 نظر

 

نمونه آزمایشی فیس‌لیفت رنو Kadjar توسط عکاسان شکار شد

رنو کاجار یکی از کراس‌اوورهای شرکت‌ رنو بوده که از سال 2015 در خط تولید این کمپانی فرانسوی حضور دارد. به تازگی تصاویر جاسوسی نسخه فیس‌لیفت آن منتشر شده است.

تا به امروز چندین تصاویر مخفیانه از نسخه فیس‌لیفت رنو Kadjar در اینترنت منتشر شده بود. با این حال تصاویری که به تازگی در فضای مجازی منتشر شده‌اند با گذشته متفاوت هستند. در تصاویر جدید طراحی کابین این خودرو نیز به نمایش گذاشته شده است. رنو تغییراتی را در طراحی کابین این نسخه ایجاد کرده است که برای مثال می‌توان به کنسول میانی آن و کنترلرهای مورد استفاد در زیر نمایشگر اشاره کرد.

کنترلرهای مورد استفاده در زیر صفحه نمایش رنو کاجار به رنگ نقره‌ای هستند و نحوه طراحی آن‌ها مشابه با نمونه موجود در خودروی داچیا داستر است. این محصول در برخی بازارها با نام رنو داستر به فروش می‌رسد. رنو شرکت داچیا را مدیریت می‌کند بنابراین استفاده از طراحی آن در محصولات شرکت این کمپانی فرانسوی طبیعی به نظر می‌رسد.

در این تصاویر شاهد حضور یک لپ‌تاپ شرکت لنوو در کابین نسخه فیس‌لیفت رنو کاجار هستیم. این لپ‌تاپ برای آزمایش جعبه دنده محصول جدید رنو مورد استفاده قرار می‌گیرد. رنو بخش خارجی این خودرو را به خوبی مورد پوشش قرار داده است. با وجود این پوشش بر روی بدنه می‌توان به تغییرات سپر این محصول شرکت رنو پی برد.

در حالی که به نظر می‌رسد نحوه طراحی چراغ‌های این خودرو بدون تغییر باقی مانده است، چراغ‌های مه‌شکن آن در مقایسه با نسل کنونی طراحی خشن‌تر و جذاب‌تری دارد. انتظار می‌رود از نسخه فیس‌لیفت رنو کاجار در نمایشگاه بین‌المللی خودروی پاریس در ماه اکتبر رونمایی شود البته این احتمال وجود دارد که زودتر از این تاریخ در اینترنت با این محصول ملاقات کنیم.

قدرت این خودرو را موتور 1.5 لیتری توربودیزل که در محصولات داچیا مورد استفاده قرار می‌گیرد تامین می‌کند. در کنار این موتور انتظار می‌رود از یک نمونه بنزینی 1.3 لیتری توربوشارژ نیز استفاده شود. این موتور نتیجه همکاری اتحاد رنو-نیسان با شرکت آلمانی دایملر است. شایعات به توسعه رنو Kadjar RS نیز اشاره می‌کنند که در مقایسه با نمونه‌های دیگر این خودرو قدرت بیشتری را در اختیار راننده خود قرار می‌دهد. انتظار می‌رود این نسخه به سیستم چهار چرخ محرک مجهز شود.

  24 تیر 1397
0 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری