تست همراه اول

سرویس خبر
22 تیر 1397 ساعت 17:15
2 نظر

 

تا سال 2025 منتظر معرفی 18 خودروی جدید مک‌لارن باشید!

مک‌لارن یکی از شرکت‌های تولیدکننده خودروهای سوپر اسپرت است. این کمپانی تا سال 2025 اکثر محصولات خود را به سیستم هیبریدی مجهز می‌کند.

مک‌لارن تصمیم دارد تا سال 2025 از 18 خودروی جدید رونمایی کند و محصولات اصلی خود را با سیستم هیبریدی روانه بازار کند. این کمپانی قصد دارد تا سال 2025 از مدل جایگزین مک‌لارن P1، مک‌لارن سنا و خودروی BP23 مجهز به سه صندلی رونمایی کند. خودروی BP23 در اواخر سال جاری میلادی معرفی می‌شود.

در حالی که مک‌لارن خبر از استفاده از سیستم هیبریدی در محصولات خود می‌دهد، اعلام کرده است برخی از هایپرکارهای تولید محدود این برند به موتور بنزینی مجهز می‌شوند. در میان 18 خودروی جدید مک‌لارن باید منتظر ملاقات با نسخه‌های جدید محصولات کنونی این شرکت نیز باشیم.

در سال گذشته مک‌لارن موفق به فروش 3400 خودرو در بازارهای جهانی شد. این خودروساز به دنبال افزایش تولید خود است تا بتواند سالانه نزدیک به 6000 خودرو را به فروش برساند. تمامی این خودروها در کارخانه مک‌لارن تولید می‌شوند.

در گذشته گزارشی از سوی Autocar منتشر شده بود که بر اساس آن نسل آینده خودروهای اسپرت مک‌لارن از سال 2020 با سیستم هیبریدی روانه بازار می‌شوند. انتظار می‌رود اولین نمونه مجهز به این سیستم مک‌لارن 570S باشد. به نظر می‌رسد تمامی خودروهای جدید که جایگزین محصولات قدیمی می‌شوند از سیستم هیبریدی بهره می‌برند.

در سال گذشته خودروی مک‌لارن 720S معرفی شد. گفته می‌شود مدل جایگزین و هیبریدی این سوپر اسپرت در سال 2022 در معرض دید عموم قرار می‌گیرد. در حالی که خودروهای کنونی مک‌لارن از موتور 8 سیلندر با توربوشارژر دوقلو بهره می‌برند، نسل آینده محصولات این کمپانی به موتورهای 6 سیلندر توربوشارژر مجهز می‌شوند.

مدیر عامل مک‌لارن اطلاعات دقیقی در رابطه با موتورهای مورد استفاده در محصولات آینده این شرکت منتشر نکرده با این حال خبر از آزمایش نمونه هیبریدی مک‌لارن 720S داده است. خودروهای هیبریدی مک‌لارن بر پایه پلتفرم جدید این شرکت توسعه می‌یابند. این کمپانی تصمیم گرفته به‌جای بهبود پلتفرم کنونی برای استفاده از سیستم‌های هیبریدی، پلتفرم جدیدی را طراحی کند.

مک‌لارن به دنبال توسعه باتری‌های سبک، با ظرفیت بالا و قابلیت شارژ سریع است تا عملکرد بالایی داشته باشند. خودروهای هیبریدی مک‌لارن می‌توانند تا 30 دقیقه بدون نیاز به موتور بنزینی راننده را همراهی کنند. مک‌لارن در زمینه تولید خودروهای با وزن کم یکی از شرکت‌های پیشتاز در بازار محسوب می‌شود.

مدیر عامل مک‌لارن اعلام کرده که این شرکت به کاهش وزن محصولات تولیدی خود ادامه می‌دهد. مک‌لارن سرمایه‌گذاری 50 میلیون پوندی در یک مرکز تحقیقات در Yorkshire انجام داده است تا مواد سبک وزن برای استفاده در صنعت خودرو تولید کند. این موضوع به معنای آن است که 57 درصد قطعات مورد استفاده در محصولات مک‌لارن در کشور انگلستان تولید خواهد شد. یکی دیگر از اهداف مک‌لارن تا سال 2025 را نمایندگی‌های آن در سراسر جهان شامل می‌شود. این شرکت در حال حاضر 86 نمایندگی را در دنیا مدیریت می‌کند با این حال قصد دارد تا سال 2025 تعداد نمایندگی‌های خود را افزایش داده و به 100 عدد برساند.

  22 تیر 1397
2 نظر
5.00
  5 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری