تست همراه اول

سرویس خبر
22 تیر 1397 ساعت 13:30
0 نظر

 

انتشار تصاویر مخفیانه مدل 2019 مرسدس بنز GLC کوپه

شرکت آلمانی مرسدس بنز قصد دارد از نسخه بروزرسانی شده GLC کوپه رونمایی کند. در همین راستا به تازگی تصاویر جاسوسی این خودرو در اینترنت منتشر شده است.

در آینده از نسخه جدید مرسدس بنز GLC کوپه رونمایی می‌شود که البته این نمونه در مقایسه با نسل کنونی تغییرات کمی را در طراحی ظاهری خود تجربه خواهد کرد. در اوایل سال جاری میلادی نمونه اولیه مدل 2019 مرسدس بنز GLC توسط عکاسان شکار شده بود. امروز تصاویر جاسوسی نسخه کوپه این خودرو در فضای مجازی منتشر شده است.

مرسدس بخش‌هایی از نمونه آزمایشی این خودرو را به خوبی پوشانده است که از این قسمت‌ها می‌توان به چراغ‌ها و سپر اشاره کرد. به نظر می‌رسد با یک فیس‌لیفت روبه‌رو هستیم که البته تغییرات زیادی را با خود به همراه ندارد. جلوپنجره این خودرو بهبودهای کمی را تجربه کرده است.

در حالی که طراحی بخش بیرونی و ظاهری این خودرو با تغییرات کمی همراه بوده است، انتظار می‌رود کابین این خودرو طراحی کاملا جدیدی داشته باشد و مرسدس بنز برای این بخش از طراحی داخلی مدل فیس‌لیفت مرسدس بنز کلاس C الهام گرفته باشد.

مرسدس بنز GLC بر اساس مرسدس بنز کلاس C توسعه یافته است بنابراین انتظار می‌رود در کابین این خودرو از کیلومترشمار دیجیتال و یک نمایشگر بزرگ برای سیستم سرگرمی استفاده شود. در این نمونه سیستم مرسدس COMAND حضور خواهد داشت با این حال نسل آینده این محصول به سیستم جدید MBUX کمپانی مرسدس بنز مجهز می‌شود.

انتظار می‌رود مدل 2019 مرسدس بنز GLC کوپه به موتورهای مورد استفاده در نسخه 2019 مرسدس بنز کلاس C مجهز شود. با توجه به این موضوع این خودروی جدید از موتور 4 سیلندر خطی با حجم 2.0 لیتر و توربوشارژر بهره می‌برد که قدرتی برابر با 255 اسب بخار را در اختیار راننده قرار می‌دهد.

مرسدس بنز  GLC 43 AMGکوپه به موتور 6 سیلندر با حجم 3.0 لیتر مجهز می‌شود. این موتور دارای توربوشارژر دوقلو بوده که قدرتی برابر با 385 اسب بخار تولید می‌کند. موتور مورد در نسل کنونی این خودرو قادر به تولید 362 اسب بخار قدرت است. در این تصاویر مرسدس بنز محصول جدید خود را به خوبی مورد پوشش قرار نداده است بنابراین به احتمال زیاد با آن در آینده نزدیک به صورت رسمی ملاقات می‌کنیم.

در حالی که انتظار می‌رود این محصول در نمایشگاه خودروی پاریس در ماه اکتبر در معرض دید عموم قرار بگیرد، احتمالا شرکت مرسدس بنز قبل از این تاریخ به صورت آنلاین از GLC کوپه رونمایی کند. این احتمال وجود دارد که این شرکت آلمانی قبل از پایان سال جاری میلادی فروش این خودرو را آغاز کند و آن را از اوایل سال 2019 در اختیار مشتریان قرار دهد.  22 تیر 1397
0 نظر
5.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری