تست همراه اول

سرویس خبر
22 تیر 1397 ساعت 11:00
1 نظر

 

مدل 2019 مازراتی لوانته GTS مجهز به موتور 550 اسب بخاری معرفی شد

با برگزاری فستیوال Goodwood برخی از کمپانی‌ها از محصولات جدید خود رونمایی می‌کنند. به تازگی کمپانی مازراتی نمونه GTS خودروی لوانته را معرفی کرده است.

شرکت ایتالیایی مازراتی چند ماه پیش از نسخه Trofeo خودروی شاسی بلند لوانته به صورت رسمی رونمایی کرده بود. این محصول امروز در فستیوال Goodwood در معرض دید عموم قرار گرفته است. در حالی که این نمونه در مقایسه با Trefeo قدرت کمتری دارد، عملکرد مناسبی را به عنوان یک SUV از خود به نمایش می‌گذارد.

در این خودرو از موتور 8 سیلندر با حجم 3.8 لیتر استفاده شده که از توربوشارژر دوقلو بهره می‌برد. در گذشته شاهد استفاده از این موتور در کواتروپورته GTS بوده‌ایم. مدل 2019 لوانته GTS قدرتی برابر با 550 اسب بخار (404 کیلووات) و گشتاوری برابر با 730 نیوتون متر در اختیار راننده قرار می‌دهد. قدرت تولیدی در این نمونه 40 اسب بخار در مقایسه با Trefeo کمتر است با این حال گشتاور آن‌ها یکسان است.

سرعت مدل 2019 مازراتی لوانته GTS در مدت زمان 4.2 ثانیه از صفر به 100 کیلومتر بر ساعت می‌رسد. شتاب این خودرو 0.3 ثانیه از نمونه Trofeo بیشتر است. حداکثر سرعت این خودرو برابر با 292 کیلومتر بر ثانیه بوده که 8 کیلومتر بر ساعت نسبت به نسخه Trofeo کمتر است. حداکثر سرعت لوانته Trofeo به 300 کیلومتر بر ساعت می‌رسد.

این خودرو از ظاهر اسپرت‌تری در مقایسه با نمونه عادی بهره می‌برد و چرم مورد استفاده در کابین آن کیفیت بالایی دارد. مازراتی برای این محصول خود 14 اسپیکر تولید شده توسط شرکت Harman Kardon را در نظر گرفته است. خریدار می‌تواند این خودرو را با چراغ‌های LED تطبیقی سفارش دهد.

مازراتی سیستم سرگرمی و اطلاعات این خودرو را به‌روزرسانی کرده است که این آپدیت برای مازارتی گیبلی و کواتروپورته نیز عرضه می‌شود. مازراتی رنگ چرم مورد استفاده برای صندلی‌ها و همچنین طراحی رینگ‌های مدل 2019 محصولات خود را تغییر می‌دهد. در فستیوال Goodwood این شرکت ایتالیایی علاوه بر رونمایی از مدل 2019 لوانته GTS، چند نمونه از خودروی کمیاب MC12 را نیز به نمایش گذاشت.  22 تیر 1397
1 نظر
5.00
  5 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری