سرویس خبر
21 تیر 1397 ساعت 12:15
1 نظر

 

آزمایش خودروهای خودران بوش و دایملر در سانفرانسیسکو

دو شرکت آلمانی قصد دارند در شهری در خلیج سانفرانسیسکو خودروهای خودران را آزمایش کنند. این طرح آزمایشی در ۲۰۱۹ اجرا می شود.

شرکت های آلمانی بوش و دایملر تصمیم دارند خودروهای خودران را در یک شهر آمریکایی آزمایش کنند.

این پروژه با هدف توسعه قابلیت های خودرانی سطح ۴ و ۵ اجرا می شود. در این سطوح خودروها می توانند بدون نیاز کمک انسانی حرکت کنند. برای اطلاعات کامل در مورد سطوح مختلف خودروهای خودران مقاله زیر را مطالعه کنید:

خودروهای خودران و هر آنچه که باید بدانید

این طرح آزمایشی در شهری در خلیج سانفرانسیسکو  در سال ۲۰۱۹ اجرا می‌شود و در آن خودروهای خودران در کنار یکدیگر آزمایش می‌شوند، این اقدام امکان آزمایش عملکرد خودروهای خودران بصورت تنها و همچنین آزمایش الگوریتم‌های اشتراک اطلاعات و ارتباطات خودرو به خودرو (Vehicle to Vehicle) را فراهم می‌کند. ناوگان به کار گرفته شده در این آزمایش با سیستم Daimler Mobility Services فعال می شود و این خودروها مجهز به بردهای الکترونیکی شرکت Nvidia هستند و فرایند ادراک (دریافت اطلاعات محیط پیرامون و پردازش) توسط الگوریتم‌های هوش مصنوعی انجام می‌شوند.

سال گذشته این دو شرکت قراردادی برای تولید ناوگانی از تاکسی های خودران امضا کرده اند. این طرح آزمایشی  سطح ۴ خودرانی را بررسی می کند.  21 تیر 1397
1 نظر
5.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری