تست همراه اول

سرویس خبر
20 تیر 1397 ساعت 12:00
0 نظر

 

احتمال معرفی خودروی جگوار C-Pace کوپه

​جگوار در سال‌های اخیر خودروهای شاسی بلند زیادی را روانه بازار کرده است. به تازگی نام تجاری C-Pace به وسیله این برند به ثبت رسیده است.

در گذشته شایعات به توسعه یک خودروی شاسی بلند کوپه به وسیله شرکت جگوار اشاره کرده بودند. به تازگی این برند نام تجاری C-Pace را در دفتر اداره مالکیت معنوی اتحادیه اروپا به ثبت رسانده است. با توجه به این موضوع انتظار می‌رود محصول آینده این شرکت با نام C-Pace روانه بازارهای جهانی شود. 

بنابر گزارش‌های اخیر این نام تجاری در تاریخ 9 جولای به وسیله این برند در EUIPO تحت دسته‌بندی‌های مختلف به ثبت رسیده است. این نام تجاری در دسته‌بندی‌های 9، 12 و 37 به ثبت رسیده که به ترتیب برای کامپیوتر و فناوری‌های خودران، وسایل نقلیه موتوری و تعمیر و نگهداری کاربرد دارد. 

میزان تولید و همچنین تعداد خودروهای SUV جگوار در سال‌های اخیر با رشد همراه بوده است. این کمپانی از خودروی شاسی بلند کاملا برقی I-Pace رونمایی کرد و سپس تصمیم گرفت نمونه‌های کوچکتر و بزرگتر آن را معرفی کند. نمونه کوچکتر با نام E-Pace و نمونه بزرگتر با نام F-Pace به فروش می‌رسد. شایعات به این موضوع اشاره می‌کنند که جگوار در حال توسعه یک خودروی شاسی بلند فول سایز تحت نام J-Pace است. 

جگوار E-Pace بر اساس کوچکترین پلتفرم شرکت لندرور توسعه یافته است. پلتفرم جگوار E-Pace با پلتفرم رنجروور ایووک یکسان است. به نظر می‌رسد برای توسعه جگوار C-Pace از پلتفرم‌های کنونی این کمپانی استفاده شود. این احتمال وجود دارد که محصول جدید جگوار بر اساس پلتفرم F-Pace توسعه پیدا کند. این شرکت انگلیسی در بازار رقیبان زیادی دارد که برای مثال می‌توان به بی‌ام‌و، مرسدس بنز و آئودی اشاره کرد. این برندهای آلمانی به تازگی از محصولات جدید خود رونمایی کرده‌اند که با وجود ابعاد کوچکتر در مقایسه با برادران بزرگتر خود، به علت طراحی جذاب‌تر قیمت بالاتری دارند. 

با وجود ثبت نام تجاری C-Pace به وسیله جگوار، تا ورود رسمی این خودرو به بازار باید مدت زمان زیادی منتظر بمانیم. این احتمال وجود دارد که جگوار این خودرو را توسعه ندهد. در برخی مواقع شرکت‌ها تنها برای جلوگیری از توسعه یک محصول توسط شرکت‌های رقیب، نام‌های تجاری را به ثبت می‌رسانند.  20 تیر 1397
0 نظر
5.00
  2 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری