تست همراه اول

سرویس خبر
20 تیر 1397 ساعت 11:30
0 نظر

 

تولید بی‌ام‌و iX3 از سال 2020 در کشور چین

کمپانی آلمانی بی‌ام‌و به تازگی اعلام کرده که تولید خودروی iX3 را از سال 2020 در کشور چین آغاز می‌کند.

شایعات به حقیقت پیوستند. بی‌ام‌و به صورت رسمی خبر از تولید خودروی iX3 در کشور چین می‌دهد. بنابر اعلام این کمپانی آلمان تولید کراس‌اوور جدید آن از سال 2020 در شی‌یانگ چین آغاز خواهد شد. در گذشته بی‌ام‌و از خودروی مفهومی برقی iX3 در نمایشگاه خودروی بین‌المللی پکن رونمایی کرده بود. بی‌ام‌و با معرفی محصول جدید خود در این نمایشگاه نشان داد که خریداران در کشور چین برای این کمپانی از اهمیت بالایی برخوردار هستند.

در سال گذشته میلادی شرکت بی‌ام‌و موفق شد نزدیک به 560 هزار خودرو را در کشور چین به فروش برساند. این میزان فروش از مجموع فروش این کمپانی در دو بازار اصلی دیگر آن، کشورهای آلمان و ایالات متحده آمریکا بیشتر است. نزدیک به 70 درصد خودروهای فروخته شده در سال گذشته میلادی در کشور چین به وسیله شریک بی‌ام‌و در این کشور، برلیانس به تولید رسیده است. با توجه به تقاضای بالا برای خودروهای بی‌ام‌و در کشور چین، شرکت‌های بی‌ام‌و و برلیانس قصد افزایش تولید را دارند. اتحاد بی‌ام‌و و برلیانس به دنبال تولید 520 هزار خودرو در سال 2019 است. 

یکی از دلایل اشاره به اتحاد بی‌ام‌و و برلیانس مربوط به تولید خودروی iX3 توسط این کمپانی در کشور چین است. در ماه مه سال جاری میلادی این شرکت تولید خودروی بی‌ام‌و X3 را آغاز کرد. این محصول ششمین خودروی بی‌ام‌و محسوب می‌شود که در خاک چین به تولید می‌رسد. این اتحاد علاوه بر دارا بودن دو کارخانه در کشور چین، یک کارخانه تولید موتور در این کشور را نیز در تصاحب خود دارند. در این کارخانه شاهد یک کارخانه دیگر برای تولید باتری هستیم که در خودروهای برقی مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

در این کارخانه باتری مورد نیاز برای خودروی برقی بی‌ام‌و iX3 تولید می‌شود. این خودرو در کشور چین تولید شده و از این کشور به بازارهای جهانی عرضه می‌شود. نمونه مفهومی بی‌ام‌و iX3 برای اولین بار در نمایشگاه خودروی پکن چشم به جهان گشود. این خودرو از باتری با ظرفیت بسیار بالا بهره می‌برد. 

باتری 70 کیلوواتی مورد استفاده در این محصول بی‌ام‌و می‌تواند تا 400 کیلومتر راننده و سرنشینان را همراهی کند. این خودرو دارای پنجمین نسل از سیستم‌های برقی بی‌ام‌و است. این کراس‌اوور آلودگی تولید نمی‌کند و حداکثر خروجی قدرت موتورهای آن برابر با 270 اسب بخار است. باتری این خودرو از فناوری شارژ سریع بهره می‌برد که باعث می‌شود شارژ این دستگاه در مدت زمان 30 دقیقه کامل شود و با یک باتری کاملا شارژ روبه‌رو شویم.  20 تیر 1397
0 نظر
4.75
  4 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری